FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
e posibil ..???

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale piercing
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
me
Vizitator

MesajTrimis: Lun Mai 08, 2006 2:46 pm    Titlul subiectului: e posibil ..??? Raspunde cu citat (quote)

mi am facut piercingul acum 3 saptamani si pana acum daca nu -l l-am aratat nimeni nu si-a dat seama !!!! e in limba ..da totusi cand radeam,mancam ,vorbeam ...nu inteleg cum de e posibil pt ca am o bila gri ..ei il observa doar dupa ce le spun eu ... Embarassed Rolling Eyes Wink
Sus
Aly_na

Data inscrierii: 28/Apr/2006

MesajTrimis: Lun Mai 08, 2006 3:26 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Laughing Laughing Laughing ...lol..si eu mi-am facut acum d curand...asta ii a4a zi....si nici la mine nu observa.cred k u ti-ai facut piercing pt altii,nu pt tine..pacat Very Happy ...eu ma bucur ca nu se vede pt ca nu ma descopera ai mei Wink .si in cazul tau,trebuia sa ti-l faci mai in fatza dak vrei sa se VADA!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Vizitator

MesajTrimis: Mar Mai 09, 2006 6:55 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

".cred k u ti-ai facut piercing pt altii,nu pt tine..pacat" nu e adevarat ..doar k ma mira ..eu de mult vroiam acest piercing !!! Nici nu vreau sa -l vada mama ca ma omoara ... Sad Sad Sad si l-am aratat doar unor prietene bune ... ca daca vroiam stia o scoala intreaga ..dar nu vreau sa se faca agitatie din cauza mea doar pt ca am piercing Rolling Eyes ...si l-am facut pt mine
Sus
Aly_na

Data inscrierii: 28/Apr/2006

MesajTrimis: Mie Mai 10, 2006 11:09 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

poi nici la mine nau observat si si eu am fara acorul paintilor pierce Very Happy si eu mi lam dorit f mult,d fapt miam dorit ceva cu care sa ies in evidentza...dar noh..nu ma deranjeaza ca nu se vede,chiar ma bucur...dak vrei sa mai vb ma gasesti p YM :naughty_girl9200 Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale piercing Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community