FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
E bine sau nu?

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale tatuaje
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
cigara

Data inscrierii: 21/Mai/2007

MesajTrimis: Lun Mai 21, 2007 12:51 pm    Titlul subiectului: E bine sau nu? Raspunde cu citat (quote)

Intotdeauna am admirat tatuurie de pe corp, dar nici odata nu am avut curajul sa imi fac macarceva pe pripriul meu corp.
Intrebarea de fiecare data apare, in sensul daca e bine de facut un tatu sau nu, sau ceva mai mult chiar - daca asa ceva este binevenit pentru cei din jurul meu.
Triple X TaToo xXx

Data inscrierii: 12/Iul/2007

MesajTrimis: Joi Iul 12, 2007 8:28 am    Titlul subiectului: Re: E bine sau nu? Raspunde cu citat (quote)

Multi zic k dak iti faci un tatuaj esti neaparat golan sau k tatuaje isi fac numai puscariesi,uni sa uita ciudat la tine dar poate ptr noi ele reprezinta nu numai k se poarta si se vor purta din totdeauna , poate si semnifica ceva ptr noi Wink eu as zice sa iti faci unu sa nu-ti fie teama k nu ai dc Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale tatuaje Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community