FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Vertical sau orizontal? :-ss
Du-te la pagina 1, 2  Urmatoare

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in spranceana
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Underground

Data inscrierii: 13/Mai/2006

MesajTrimis: Sam Mai 13, 2006 10:13 pm    Titlul subiectului: Vertical sau orizontal? :-ss Raspunde cu citat (quote)

...hmmm...e destul de greu sa ma decid in privinta asta...as vreau unul orizontal deoarece e mai discret...insa...dunno....sugestii? Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
tattoo sfinx

Data inscrierii: 28/Feb/2006

MesajTrimis: Mar Mai 16, 2006 6:44 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Se poate si orizontal si verical, tu sa fii hotarat cum iti sta bine si cum vrei sa-l porti.
Underground

MesajTrimis: Joi Mai 18, 2006 11:12 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ms oricum Very Happy
Sus
Underground

MesajTrimis: Vin Mai 19, 2006 8:07 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ohh da !Very Happy...inca o intrebare relativ stupida pt unii...dar imi place sa fiu bine informata inainte de a lua o anumita decizie....exista posibilitatea ca spranceana sa ti se lase???? Confused?
Sus
Aly_na

Data inscrierii: 28/Apr/2006

MesajTrimis: Vin Mai 19, 2006 9:19 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

am cun p cineva si din cauza asta si la scos Very Happy ..deci da..cred Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
costi

Data inscrierii: 31/Ian/2006

MesajTrimis: Sam Mai 20, 2006 9:10 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Exclamation NU!
Aly_na

Data inscrierii: 28/Apr/2006

MesajTrimis: Sam Mai 20, 2006 9:48 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

atunci d c i sa lasat? Question
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Vizitator

MesajTrimis: Sam Mai 20, 2006 4:35 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Damn....ce "NU" hotarat....hmmm....multumesc oricum...cred ca nu imi ramane decat sa incerc asta pe propria mea piele:D
Sus
tattoo sfinx

Data inscrierii: 28/Feb/2006

MesajTrimis: Dum Mai 21, 2006 1:28 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Da, se poate lasa spranceana si sa subtieze pielea: daca piercinugul este luat din putin, daca bijuteria de spranceana are tija prea groasa sau daca bijuteria este foarte grea.
Dan F.
Vizitator

MesajTrimis: Mie Mai 24, 2006 6:12 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

se subtireaza pielea,daca distanta intre cele doua bile ii prea mica,sau daca tija de la bijuterie nu are forma de banana(adica i dreapta,dreapt)ma rog,scuze pt scrisul incorect,is ungur prost:)....cu respect(icon-bizzarttattoo)
Sus
costi

MesajTrimis: Mie Mai 24, 2006 9:11 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

true,..............
nu pt. ungur ... Very Happy
Underground

MesajTrimis: Mie Mai 24, 2006 6:17 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

sa inteleg ca e valabil si pt pierce ul in spranceana ORIZONTAL...pt ca ma intreb cum va arata un pierce care nu e drept...pus orizontal....
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Mie Mai 24, 2006 7:26 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

tot asa de bine:)icon-bizzarttattoo
Sus
Underground

MesajTrimis: Vin Iun 02, 2006 6:00 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

...Si.....o ultima intrebare (cred) Very Happy....exista posibilitatea ca ..la un moment dat..daca decid sa imi scot pierce ul...tesutul sa se regenereze?...si cam cat timp pot tine pierce ul astfel incat tesutul sa fie regenerabil?..multumesc
Sus
costi

MesajTrimis: Vin Iun 02, 2006 9:22 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

cercelul potzi sa-l ti si 1 an 2 smd....pielea se va regenera deci...nici o problema!!!
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in spranceana Ora este GMT
Du-te la pagina 1, 2  Urmatoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community