FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Unde ii gasesc

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Cercei pentru piercing
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Chazz_Cata

Data inscrierii: 30/Mai/2006

MesajTrimis: Mar Mai 30, 2006 6:37 am    Titlul subiectului: Unde ii gasesc Raspunde cu citat (quote)

Cine poate sa ma directioneze si pe mine la un magazin de cercei pentru barbati?Sunt de aproape un an in Bucuresti si de 6 luni mi-am pus cercei in urechi si m-am cam plictisit de ei.Pana acum nu am gasit cerceii preferati.Am vazut la un tip odata in metrou si mi-au placut fff mult si stiu ca are si Chester Bennington.Sunt negri,rotunzi si cred ca istoria lor e legata de vre-un trip de bastinasi...ceva.Va rog daca stie cineva un magazin prin Bucuresti unde pot sa gasesc mai multe modele de cercei pt barbati?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Vizitator

MesajTrimis: Joi Aug 10, 2006 6:10 pm    Titlul subiectului: Re: Unde ii gasesc Raspunde cu citat (quote)

frate cik vrei sa kuti tunele(flesh tunnels) nu?
e un magazin in IDM et.2 unde au toare marimile p vreo 3 culori si e 200 sute unu/kuta tot etaju la fiekre magazin cu bijuterii si o sa'l gasesti si dak vrei sa iti pui o marime mai mare anunta'ma k io ii pun am anestezie tot tacamu anunta'ma(0721319404)
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Joi Aug 10, 2006 6:20 pm    Titlul subiectului: Re: Unde ii gasesc Raspunde cu citat (quote)

Anonymous a scris:
e un magazin in IDM et.2 unde au toare marimile p vreo 3 culori si e 200 sute unu/kuta tot etaju la fiekre magazin cu bijuterii si o sa'l gasesti si dak vrei sa iti pui o marime mai mare anunta'ma k io ii pun am anestezie tot tacamu anunta'ma(0721319404)

Ms mult...
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Mar Sep 12, 2006 1:26 pm    Titlul subiectului: Re: Unde ii gasesc Raspunde cu citat (quote)

Chazz_Cata a scris:
Cine poate sa ma directioneze si pe mine la un magazin de cercei pentru barbati?Sunt de aproape un an in Bucuresti si de 6 luni mi-am pus cercei in urechi si m-am cam plictisit de ei.Pana acum nu am gasit cerceii preferati.Am vazut la un tip odata in metrou si mi-au placut fff mult si stiu ca are si Chester Bennington.Sunt negri,rotunzi si cred ca istoria lor e legata de vre-un trip de bastinasi...ceva.Va rog daca stie cineva un magazin prin Bucuresti unde pot sa gasesc mai multe modele de cercei pt barbati?
Smile Smile Smile Smile Smile Smile Laughing Laughing Laughing Laughing Idea Idea Idea Idea Idea Cool Cool Cool Cool Arrow Arrow Arrow
Sus
Chazz_Cata

MesajTrimis: Joi Oct 19, 2006 8:07 am    Titlul subiectului: Re: Unde ii gasesc Raspunde cu citat (quote)

Anonymous a scris:
Anonymous a scris:

Ms mult...

Am fost in IDM si am gasit...Cand am intrat in magazinul ala si am vazut o groaza de cercei...tunnels,tubes,pins...tot...nu stiam ce sa-mi iau.E misto ca avem si noi macar un magazin...chiar daca amplasarea nu e chiar asa de buna...dar macar avem.Salutare
Sus
rares-TunneL

Data inscrierii: 04/Iun/2007

MesajTrimis: Lun Iun 04, 2007 9:34 pm    Titlul subiectului: sal Raspunde cu citat (quote)

am si eu o nelamurire.. am un "flesh" in urechea stanga de app 3 luni prima marire a fos de 3mm acum am fleshu de 15 mm problema este ca de la 10 mm din cauza cercelului fiind greu vb aia cumparat din comertz sa largit tot mai mult aweti idee unde pot gasi un tunnel din material ushor sau chiar din plastik ? pe net gasesc dar nu in romania... dati`mi un sfat nu vreau sa ajung la 25mm Razz
Sus
Chazz_Cata

MesajTrimis: Mar Iun 05, 2007 3:45 am    Titlul subiectului: Re: sal Raspunde cu citat (quote)

rares-TunneL a scris:
am si eu o nelamurire.. am un "flesh" in urechea stanga de app 3 luni prima marire a fos de 3mm acum am fleshu de 15 mm problema este ca de la 10 mm din cauza cercelului fiind greu vb aia cumparat din comertz sa largit tot mai mult aweti idee unde pot gasi un tunnel din material ushor sau chiar din plastik ? pe net gasesc dar nu in romania... dati`mi un sfat nu vreau sa ajung la 25mm Razz

Pai dc tot vrei sa ajungi la 25..unde e problema? Very Happy .Eu mmi-am procurat din IDM, d la etajul unu parca...aveau diferite modele si stiu ca aveau si din plastic.Acum nu stiu dc avea asa mari din plastic....dar poate poti sa faci vre-o comanda la ei.Toate cele bune
Sus
Chazz_Cata

MesajTrimis: Mar Iun 05, 2007 3:46 am    Titlul subiectului: Re: sal Raspunde cu citat (quote)

Chazz_Cata a scris:
rares-TunneL a scris:

Pai dc tot vrei sa ajungi la 25..unde e problema? Very Happy .Eu mmi-am procurat din IDM, d la etajul unu parca...aveau diferite modele si stiu ca aveau si din plastic.Acum nu stiu dc avea asa mari din plastic....dar poate poti sa faci vre-o comanda la ei.Toate cele bune

Sry...am citit gresit....partea cu ajunsul la 25....e dim.... Very Happy
Sus
rares-TunneL

MesajTrimis: Mar Iun 05, 2007 8:47 am    Titlul subiectului: sal Raspunde cu citat (quote)

ia zimi cum fac sa mi`l maresc il am de 14 si nu intra fleshu e de 16 ..am gasit din plastik dar numai stiu cum sa`l maresc dami o idee
Sus
Chazz_Cata

MesajTrimis: Mar Iun 05, 2007 1:38 pm    Titlul subiectului: Re: sal Raspunde cu citat (quote)

rares-TunneL a scris:
ia zimi cum fac sa mi`l maresc il am de 14 si nu intra fleshu e de 16 ..am gasit din plastik dar numai stiu cum sa`l maresc dami o idee

pai exista tot la acelasi mag. un expander(de mai multe tipuri) eu prefer pe cele buffalo horn .Sunt misto.
Sus
rares-TunneL

MesajTrimis: Mar Iun 05, 2007 7:34 pm    Titlul subiectului: Re: sal Raspunde cu citat (quote)

uitete aici ca am postat..si poza l-am marit

http://www.bodydesign.ro/forum/viewtopic.php?p=3896#3896
BodyDesign.ro :: Vizualizare subiect - Flesh Tunnels-Streching piercing
Sus
sascha

Data inscrierii: 03/Noi/2007

MesajTrimis: Sam Noi 03, 2007 8:47 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

uuuuuuuuuuuuuuuuuu cred k sunt singura tipa de pe aici care are fleshuri in urechi Cool Cool Cool Very Happy Very Happy le am d 10 mm
Sus
JohnnyX81

Data inscrierii: 15/Iun/2007

MesajTrimis: Joi Ian 31, 2008 6:04 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

---
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Cercei pentru piercing Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community