FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Cred ca am facut o prostie da asta e acum.......

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Diverse
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Luciffer

Data inscrierii: 12/Iun/2006

MesajTrimis: Lun Iun 12, 2006 6:23 pm    Titlul subiectului: Cred ca am facut o prostie da asta e acum....... Raspunde cu citat (quote)

Am vazut pe discovery mai de mult o faza cu membrii unui clan care isi faceau tatuaje cu cerneala. Bagau un ac in cerneala si se zgariau intepau pana ramanea sub piele cerneala.

Mi-am luat inima in dinti si am incercat si eu. Am facut doar un punct sa vad cum reactioneaza organismul si pana acum e OK nu s-a infectat nu se sterge e beton. vreau sa fac ceva micutz gen musca sa vad ce iese Very Happy

Probabil sunt nebun dar............asta-s EU Very Happy Twisted Evil Cand termin poate pun o poza iese destul de bine.

Mai sunt printre voi care au experimentat alte metode de infrumusetare a pielii?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
attila- bizzzart tattoo

Data inscrierii: 06/Mai/2006

MesajTrimis: Mie Iun 14, 2006 7:35 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

........nu, nu sunt..........
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
adi_tattoo
Vizitator

MesajTrimis: Mie Iun 14, 2006 9:02 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

am inceput si eu de la un punct!!!!!!!! si acum sunt ....... se sperie copii la strand !!!!!
Sus
costi

Data inscrierii: 31/Ian/2006

MesajTrimis: Mie Iun 14, 2006 9:56 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Salut,Adi ce vrei sa spui prin:''....... se sperie copii la strand '' Question Question
adi_tattoo
Vizitator

MesajTrimis: Mie Iun 14, 2006 11:28 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

vreau sa spun ca se sperie copii la strand !!! Smile)))
Sus
adi_tattoo
Vizitator

MesajTrimis: Joi Iun 22, 2006 8:20 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

vezi ma Costi ??? asta o inteles !!! Very Happy
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Joi Iun 22, 2006 11:10 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

si nu vedem si noi niste fotografii cu tatuajele tale ?!? uimeste-ne!
Sus
adi tattoo

Data inscrierii: 22/Noi/2005

MesajTrimis: Vin Iun 23, 2006 11:13 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

nu vedeti!!!!!!!!!!!! Wink dar am sa-mi fac un tatuaj intim si am sa ti-l arat personal !! Laughing Very Happy Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
costi

MesajTrimis: Mar Iul 04, 2006 8:51 am    Titlul subiectului: salut Adi! Raspunde cu citat (quote)

hmmmm.... Rolling Eyes nu am inteles,nu am priceput nimic mai Adi,am vazut ce ai scris mai sus si ....eram si eu curios sa vad chiar se sperie copii la strand,am mers si eu la acelasi strand ca tine (cred) si in ciuda faptului ca ma asteptam la reactii de la oameni,nu s-a speriat nimeni,iar eu am tatuaje mai ''batrane'' ca ale tale,hmmmmm....ce sa inteleg!?
adi_tattoo
Vizitator

MesajTrimis: Mar Iul 04, 2006 9:38 am    Titlul subiectului: :))) Raspunde cu citat (quote)

io am fost la strand langa wiena !!! la tara !!!Smile)))))
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Mie Iul 05, 2006 11:49 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ai tatuaje batrane pentru ca esti un copil batran
Sus
costi

MesajTrimis: Joi Iul 06, 2006 10:14 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ha ha ha.....
alexoac

Data inscrierii: 20/Feb/2006

MesajTrimis: Sam Apr 14, 2007 6:30 pm    Titlul subiectului: Re: Cred ca am facut o prostie da asta e acum....... Raspunde cu citat (quote)

Luciffer a scris:
Am vazut pe discovery mai de mult o faza cu membrii unui clan care isi faceau tatuaje cu cerneala. Bagau un ac in cerneala si se zgariau intepau pana ramanea sub piele cerneala.

Mi-am luat inima in dinti si am incercat si eu. Am facut doar un punct sa vad cum reactioneaza organismul si pana acum e OK nu s-a infectat nu se sterge e beton. vreau sa fac ceva micutz gen musca sa vad ce iese Very Happy

Probabil sunt nebun dar............asta-s EU Very Happy Twisted Evil Cand termin poate pun o poza iese destul de bine.

Mai sunt printre voi care au experimentat alte metode de infrumusetare a pielii?

aa tu esti dala barbar Smile))
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Diverse Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community