FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
piercing in spranceana?!

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale piercing
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Andreutza_yo

Data inscrierii: 13/Iun/2006

MesajTrimis: Mar Iun 13, 2006 7:51 pm    Titlul subiectului: piercing in spranceana?! Raspunde cu citat (quote)

Zilele astea vreau sa ma duc sa imi fac pierce in spranceana..dar dupa ce am citit aici...cu infectiile...mi s-a km dus tupeul...cat de dese sunt aceste infectii? eu o sa imi dau gaura la un salon..si o sa imi dea o crema sa ma dau zilnic! o sa aiba vreun efect? Confused ajtept raspund sa stiu dak imi mai fac...sau nu!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Cedrik

Data inscrierii: 21/Ian/2006

MesajTrimis: Mar Iun 13, 2006 10:50 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

nu sunt dese infectiile... tipul/a de la salon care`tzi monteaza piercingul o sa te invetze sa`l ingrijesti.. poate o sa te doara umpic cand dormi ca te atingi din greseala la el sau cand te imbraci e posibil sa tzi`l agatzi.. asa ca ai grija.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
Andreutza_yo

MesajTrimis: Mie Iun 14, 2006 10:41 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

da bine..asa o fi dar prietenei mele cele mai bune pur si simplu...i-a picat! si si-a dat la un salon cunoscut as putea spune...si l-a si ingrijit...dar si ea nebuna , dupa ce k avea spranceana praf sia dat alta gaura sub rana singura... Shocked
Sus
attila- bizzzart tattoo

Data inscrierii: 06/Mai/2006

MesajTrimis: Dum Iun 18, 2006 9:45 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

....super tare! pai pretena ta probabil ca a avut un piercing drept de spranceana, si nu curbat (tip banana), alea sunt respinse destul de des de organism, si pur si simplu pica! daca nu a avut o astfel de bijuterie, atunci, mai poate sa fie faptul ca s-a jucat cu ea prea mult si acel canal s-a tot scurtat si intr-un final a picat bijuteria. daca nici una din variante, atunci nu-mi explic.....
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
Ancutza:*

Data inscrierii: 25/Iun/2006

MesajTrimis: Dum Iun 25, 2006 11:39 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

am avut piercing in sparnceana...parintzii ma lasau sa il port dar..la scoala mi s-a interzis cu toate k il mascam sa nu mi-l vada profesorii...si totusi mi l-a vazut un prf...eraun piercing cu bila jos si tzep sus profesorul a tras de bila de a intrat pana pe la jmatate si a ieshit de partea cealalta cu toate acestea nu mi s-a infectat nimik....cum e posibil...oare sa il fac din nou?adica sa il port iara?
Sus
Andreutza_yo

MesajTrimis: Dum Iun 25, 2006 4:49 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ce nenoriciti sunt profesorii!!
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Dum Noi 19, 2006 9:19 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

eu am pierce d o luna si ceva si sunt in cls a 8a...si spre mirarea mea,niciun profesor nu s-a luat d mn...si mai e si in spranceana..destul de vizibil..fiecare cu norocul lui Very Happy
Sus
andreicta

Data inscrierii: 05/Dec/2006

MesajTrimis: Mar Dec 05, 2006 8:39 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

eu as incerca sa`mi fac singur acasa in spranceana,ce parere aveti?
Sus
costi

Data inscrierii: 31/Ian/2006

MesajTrimis: Joi Dec 07, 2006 3:52 pm    Titlul subiectului: !!!!!! Raspunde cu citat (quote)

idee proasta Crying or Very sad
andreicta

Data inscrierii: 05/Dec/2006

MesajTrimis: Lun Dec 11, 2006 8:01 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

uite azi mi`am facut in spraceana,nu a durut deloc...
acuma ce trb sa fac ca sa am grija de el,mai pe romaneste?trb sa` dau cu un servetel cu apa caldutza si cu sare in ea,si sa`l masez?
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale piercing Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community