FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Piercing in nas

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in nas si sept
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
nightmare
Vizitator

MesajTrimis: Dum Iun 25, 2006 6:01 pm    Titlul subiectului: Piercing in nas Raspunde cu citat (quote)

Ce tre sa faci atunci cand un piercing in nas se infecteaza?!
Sus
attila- bizzzart tattoo

Data inscrierii: 06/Mai/2006

MesajTrimis: Mar Iun 27, 2006 10:55 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

.... sa ascultzi de sfatul celui care tzi l-a pus, sau sa-l intrebi de cazul tau in parte ce itzi recomanda! dealtfel nu prea cred ca tzi s-a infectat, doar daca nu inotzi in locuri f. foarte murdare!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
spuky

Data inscrierii: 27/Oct/2007

MesajTrimis: Sam Oct 27, 2007 6:23 pm    Titlul subiectului: Re: Piercing in nas Raspunde cu citat (quote)

Am mai postat pe undeva , dar nu stie nimeni unde se gasesk piercing`uri de nas ring ?
Mentionez ca sunt din Sibiu.. Rolling Eyes
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
attila- bizzzart tattoo

MesajTrimis: Sam Oct 27, 2007 8:16 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

adika segment, acel piercing care nu are deloc bila ci ii rotund fara alte chestii? din ale nu stiu unde gasesti, eu am comandat acuma, de la furnizor, dar is destul de groase 2mm, cea ce cred ca tzi foarte gros, oricum mai subtzire nu prea am vazut cel putzin nu la 1.2 mm ca si piercingurile obishnuite de nas (ce gaura cred eu ca ai si tu), alt dezavantaj este ca nu stiu din ce motiv is fucking scumpe!
Sus
spuky

Data inscrierii: 27/Oct/2007

MesajTrimis: Dum Oct 28, 2007 2:05 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

attila- bizzzart tattoo a scris:
adika segment, acel piercing care nu are deloc bila ci ii rotund fara alte chestii? din ale nu stiu unde gasesti, eu am comandat acuma, de la furnizor, dar is destul de groase 2mm, cea ce cred ca tzi foarte gros, oricum mai subtzire nu prea am vazut cel putzin nu la 1.2 mm ca si piercingurile obishnuite de nas (ce gaura cred eu ca ai si tu), alt dezavantaj este ca nu stiu din ce motiv is fucking scumpe!

Pai rotund , dar cu bila.. uite ca in poza asta dar si asta pare gros http://i3.ebayimg.com/03/i/04/de/c7/b2_1_b.JPG
2 mm ii gros , nu cred ca miar intra in gaura
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
attila- bizzzart tattoo

MesajTrimis: Dum Oct 28, 2007 4:12 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

pai din aste am pe stoc la 1 mm grosime si la 1.2 mm drosime, la diametru de 10 si 12 mm, adika tokmai bun pt nas! din pacate nu sunt in sibiu si nici nu livram pe posta! daca ai prieteni care vin in cj potzi sa-i rogi sa vina sa tzi-o cumpere (30 lei)!
Sus
JohnnyX81

Data inscrierii: 15/Iun/2007

MesajTrimis: Vin Feb 01, 2008 3:45 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

---
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in nas si sept Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community