FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
stupid questions. 4 you.. but 4 me....

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in spranceana
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
nana_zonga

Data inscrierii: 10/Iul/2006

MesajTrimis: Lun Iul 10, 2006 8:05 am    Titlul subiectului: stupid questions. 4 you.. but 4 me.... Raspunde cu citat (quote)

so...sa nu ma lungesc mult de tot.. vreau un pierce in spranceana!!!!!!! dar... unfortunately nush detalii.... deci o sa pun intrebari.. pls raspundetzi!!! 10x a gazillion times!!! : Laughing .. 1. Imi trebuie pierce gata-cumparat de mine sau trebuie sa il cumpar de la salon? 2. Am vazut pe la tot felul de magazine diverse piercuri...(k cerceii,cu tzepi, colorate nush... nu le cunosc). Kre este cel mai indicat? (k sa nu se infecteze, sa nu cada, sa nu fie strident ~~k sa pot totusi sa merg cu el la scoala~~) 3. Exista riscul sa iau boli infectioase? (SIDA.. habar n-am.. mama m-a pus sa intreb) 4. Kt costa? (atat pierce-u in sine kt si gauritul)... Si tinand cont k sunt si din Cluj-Napoca... Rolling Eyes 5. Kt trebuie sa il tin in spranceana pana sa se vindece? (am mai citit celelalte threaduri da imi trebuie MIE raspuns... Twisted Evil )
6. Aaa.. stiti saloane de piercuri in Cluj-Napoca? Umm.. mi-am stors mintea si cu intrebarile astea...altele nu cred k mai am .. poate ma loveste un tunet si mai imi vin altele... MS MULT DE TOT!!!!!![/list][/b]
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
nana_zonga

Data inscrierii: 10/Iul/2006

MesajTrimis: Lun Iul 10, 2006 8:08 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

aaa... am uitat.....se face cu acul sau cu pistoul? vedetzi m-a traznit deja Rolling Eyes
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
attila- bizzzart tattoo

Data inscrierii: 06/Mai/2006

MesajTrimis: Lun Iul 10, 2006 3:45 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

...uite raspunsuri: NU se face cu pistolul, bijuterie potzia sa ai tu sau sa-l cumperi in studioul in care itzi faci piercingul, saloane gasesti daca nu umblii cu ochii inchisi, sida nu se prea poate lua.......a da! si doare!(pt fiecare diferit!)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
Cedrik

Data inscrierii: 21/Ian/2006

MesajTrimis: Dum Iul 16, 2006 10:31 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

potzi sa`l cumperi personal sau il cumperi de la salon *potzi sa`l intrebi pe vanzator care e de spranceana ca ar trebui sa shjtie* se gaseste doar din otzel medicinal *sau argint.. ce drq o fi ca nush nici eo sigur* ..ca sa nu se ubs la scoala... ai putea satzi pui unu de 1,2 cu bile... e cel mai subtzire pierce. Riscuri exista dak nu tzi`l dai la un salon autorizat (rusine mie.. ca eo mi le`am dat pe toate`n baie singur fara sa mi le dezinfectez... ca shjtiu ca n`am probleme de genu asta.. dar NU recomand si tzie).. Perioada de vindecare scrie si pe site cam cate saptamani dureaza *acum nush exact.. depinde la fiecare persoana cum are organismul*
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
Vizitator

MesajTrimis: Mie Sep 13, 2006 11:57 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Se poate da si cu pistolul, dar personal nu cred ca e o varianta buna... Profesionistii adevarati lucreaza cu acul. Despre pierce, intreaba-l pe artistul care o sa iti faca gaura, el iti poate da sfaturi competente....
Sus
kontroll

Data inscrierii: 08/Iul/2009

MesajTrimis: Mie Iul 08, 2009 10:51 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

costa kam 80ron din cate stiam la salon...pierceu depinde de la 5 roni incolo...si e cool xD nu'ti face griji acele sunt sterilizate Wink cel putin yo mi'lam dat la un prieten si nu am avut probleme si l'am dat de 4 ori k mi lam dat jos din cauze externe...nu'ti face griji totul e ok Wink aa da s e Cool Smile)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
getwildro

Data inscrierii: 26/Aug/2009

MesajTrimis: Mie Aug 26, 2009 8:23 pm    Titlul subiectului: Re: stupid questions. 4 you.. but 4 me.... Raspunde cu citat (quote)

Sunt sigur ca o sa gasesti ce ai nevoie pe getwild.ro, nu uita sa sterilizezi orice cercel inainte sa il folosesti (treaba celui de la salon)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
a.n.jell

Data inscrierii: 25/Ian/2010

MesajTrimis: Mar Ian 26, 2010 8:58 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

mie mi l.a facut la salon cu cu pirsolul cu un pierce medicinal:-?? nu m.a durut deloc pana acum nici cand mi l.a facut
eu am dat 25roni pt gaura si gasesti pirceuri la magazine...[mai nou si la alimentara dar mai bine nu iti iei de acolo] si sunt cam 15-25 roni

bine probabil acum stii Very Happy dar...pt ceilalti
Sus
Pufi_Letal

Data inscrierii: 04/Iun/2009

MesajTrimis: Mie Feb 03, 2010 11:25 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

nu mai acceptati sa va dea gaura cu pistolul... Mad
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in spranceana Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community