FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Poze cu piercing-uri
Du-te la pagina 1, 2  Urmatoare

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Diverse
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
aditd

Data inscrierii: 05/Iul/2007

MesajTrimis: Joi Iul 05, 2007 5:52 pm    Titlul subiectului: Poze cu piercing-uri Raspunde cu citat (quote)

Ca o persoana care si-a facut un piercing sau vrea sa isi faca unul unde ti-ai publica pozele cu tine: ?

Cool Piercing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
sascha

Data inscrierii: 03/Noi/2007

MesajTrimis: Sam Noi 03, 2007 4:18 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

oau c happy ma simt k am vazut un mesaj d genu pai uite eu am cont p www.bodymod.org si pot sa spun k e cel mai tare site poti sa ti pui poze poti sa dai com si poti sa afli o groaza d chestii noi =)
good luck
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
JohnnyX81

Data inscrierii: 15/Iun/2007

MesajTrimis: Mie Ian 30, 2008 1:15 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

---
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
buwadafusa
Vizitator

MesajTrimis: Sam Feb 07, 2009 5:50 pm    Titlul subiectului: tGuQHCKlahLtVdsLhve Raspunde cu citat (quote)

buwadafusa buwasdasdadafusa sdfsdbuwadafusaaas
Sus
opnNTNhbysqS
Vizitator

MesajTrimis: Lun Feb 09, 2009 7:52 am    Titlul subiectului: oNxCzHKpJKE Raspunde cu citat (quote)

fr_4_02.txt;15;15
Sus
name
Vizitator

MesajTrimis: Mar Feb 17, 2009 9:22 pm    Titlul subiectului: moAICiOssaqypiQGs Raspunde cu citat (quote)

comment4,
Sus
name
Vizitator

MesajTrimis: Mar Feb 17, 2009 10:40 pm    Titlul subiectului: MChNPlOSUl Raspunde cu citat (quote)

comment1,
Sus
name
Vizitator

MesajTrimis: Mar Feb 17, 2009 11:43 pm    Titlul subiectului: CnMAcJpwBPy Raspunde cu citat (quote)

comment2,
Sus
name
Vizitator

MesajTrimis: Joi Feb 19, 2009 11:20 am    Titlul subiectului: TODfGTKDApjxj Raspunde cu citat (quote)

comment3,
Sus
name
Vizitator

MesajTrimis: Joi Feb 19, 2009 8:11 pm    Titlul subiectului: PQFermzvUwIJvMC Raspunde cu citat (quote)

comment6,
Sus
name
Vizitator

MesajTrimis: Joi Feb 19, 2009 9:52 pm    Titlul subiectului: AbjBSwAHIisSJ Raspunde cu citat (quote)

comment1,
Sus
simmo

Data inscrierii: 25/Oct/2009

MesajTrimis: Joi Oct 29, 2009 3:53 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

sal..eu mi am pus pierce acuma 5 zile...si s a mai dezumflat limba...la inceput nu simteam deloc gustul dulce..acuma da. dar problema e ca parca nu simt gusturile la fel de ''tari''ca inainte..asa mi se pare...nujt e normal? o sa treaca?
si am limba alba si s a format o gaura acolo langa biluta de sus...se va face roz inapoi limba si gaura aia dispare...???
pls rasp...k nujt ce sa fac..sa l scot...sa nu...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Morey
Vizitator

MesajTrimis: Lun Ian 16, 2012 6:57 pm    Titlul subiectului: FCZRUXXPipd Raspunde cu citat (quote)

Articles like this really grease the shafts of knolwdege.
Sus
Makaila
Vizitator

MesajTrimis: Dum Feb 07, 2016 5:00 pm    Titlul subiectului: FTPxnsXZAUbFGaPmrph Raspunde cu citat (quote)

That ingshit would have saved us a lot of effort early on.
Sus
Jimbo
Vizitator

MesajTrimis: Sam Feb 04, 2017 10:14 am    Titlul subiectului: lsdykTCOIfzHEep Raspunde cu citat (quote)

It reminds me of the problems Zochrot have coamimormteng the Nakba. The whole idea is like garlic to the vampire of Zionism. Laptops are more scary than weapons. That is how FUBR the ideology has become.
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Diverse Ora este GMT
Du-te la pagina 1, 2  Urmatoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Puteti crea un subiect nou in acest forum
Puteti raspunde la subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community