FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Pt lobul urechiiiiii?

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Cercei pentru piercing
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Morpheus

Data inscrierii: 22/Sep/2005

MesajTrimis: Joi Sep 22, 2005 7:01 am    Titlul subiectului: Pt lobul urechiiiiii? Raspunde cu citat (quote)

Pt lobul urechii care sunt cei mai faini cercei care se pot purta, bineinteles vb dupa perioada de vindecare???? Rolling Eyes Rolling Eyes
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mua

Data inscrierii: 23/Sep/2005

MesajTrimis: Vin Sep 23, 2005 11:33 am    Titlul subiectului: Re: Pt lobul urechiiiiii? Raspunde cu citat (quote)

Incearca sa vb cu artistul care ti-a facut piercingul, el crecah este cel mai indicat sa-ti dea sfaturi.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mirkos
Vizitator

MesajTrimis: Sam Sep 24, 2005 9:21 am    Titlul subiectului: Re: Pt lobul urechiiiiii? Raspunde cu citat (quote)

Fii atent, asculta-ma pe mine, alegeti u un cercel care iti place, insa tine cont dupa perioada de vindecare! inainte urmeaza sfaturile artistului, asa si dupa ce ai ales cercelul pur si simplu il pui, si fii atent o perioada mica de imp cum reactioneaza urechea, daca totul e ok ramene..
Hai bafta multa PAPAPa
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Cercei pentru piercing Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community