FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Piercing in buza

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in buze si limba
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
demonroses

Data inscrierii: 16/Ian/2007

MesajTrimis: Mar Iul 10, 2007 10:31 am    Titlul subiectului: Piercing in buza Raspunde cu citat (quote)

Sal ...am un piercing in buza d vreo 2 zile shi ma doare d nu my pot....pot spune k my sa umflat ff tare buza, a ieshit un lichid alb din gaura shi a inceput sa my se puna carne peste pierce..Sad help Sad
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
simona

Data inscrierii: 21/Sep/2007

MesajTrimis: Vin Sep 21, 2007 6:46 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

tre sa te dai cu ser fiziologik sau cum se scrie,,,k asa am patit si eu..si faceam multe cojite de la chestia aia alba...si orium nu cred k ii infectie...da daca era asta e...mie mia trecut k dak nu mil scotea mama(am 14 ani)tre sa ii i8ntrebi pe aia care ti lau facut...
Sus
attila- bizzzart tattoo

Data inscrierii: 06/Mai/2006

MesajTrimis: Dum Sep 23, 2007 4:48 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

nu cred ca tzi s-a pus piercingul care trebuia.... primul trebuie sa fie mai lunga, daca tzi se tot asheaza carne peste, asta ii semnul, oricum tzi-ash recomanda sa te duci inapoi la cine tzi l-a facut si sa il aratzi......
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
Bursu

Data inscrierii: 11/Iul/2008

MesajTrimis: Mar Noi 25, 2008 8:59 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Buna. Ieri mi'am dat gaura in buza si , totul a fost ok. L-am dat jos de vreo 2 ori din cauza parintilor. azi l-am purtat toata ziua , si nu il mai dau jos. Si ma doare putsin buza si am un lichid galbui vascos.Si m-a curat cu spirt..Oare e totu' bine? [eu mi'am dat gaura in buza]
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
sascha

Data inscrierii: 03/Noi/2007

MesajTrimis: Dum Ian 04, 2009 5:22 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

n-are nik numai ca tre sa il porti tot timpul pana se vindeca...cu cat il freci mai putin cu atat se vindeca mai rpd
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in buze si limba Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community