FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Saloane Bucuresti

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Saloane piercing
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Vizitator

MesajTrimis: Mie Iul 19, 2006 4:04 pm    Titlul subiectului: Saloane Bucuresti Raspunde cu citat (quote)

Deeeeeci... sunt 4 saloane autorizate, da? Trebuie sa ai 16 ani sau 18 pentru un pierce? Din cate stiam eu 18, dar am citit pe aici altceva. Very Happy
Sus
versus

Data inscrierii: 08/Feb/2008

MesajTrimis: Vin Feb 08, 2008 5:41 pm    Titlul subiectului: Re: Saloane Bucuresti Raspunde cu citat (quote)

Anonymous a scris:
Deeeeeci... sunt 4 saloane autorizate, da? Trebuie sa ai 16 ani sau 18 pentru un pierce? Din cate stiam eu 18, dar am citit pe aici altceva. Very Happy

de Teo care a fost la Mall, stie cineva ceva?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Georgy

Data inscrierii: 25/Aug/2008

MesajTrimis: Mar Aug 26, 2008 12:40 pm    Titlul subiectului: Saloane Bucuresti Raspunde cu citat (quote)

O lista ceva cu saloanele de bodypiercing din bucuresti gasesc si eu undeva......sau imi recomanda cn un salon bun???
Sus
sascha

Data inscrierii: 03/Noi/2007

MesajTrimis: Mar Aug 26, 2008 3:26 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

@ georgy: salon bun pt body-piercing este cel din mall vitan si pt tatuaje recomand www.industrialtattoo.ro
@versus: pe Teo il poti gaSI la salonul Industrial tattoo (adresa este mai sus)

ps. daca vrei lasa idul tau intr-un pm ca si eu tre sa ajung pe la Teo sa ma tatuez Smile ajung in Buc joi
Sus
getwildro

Data inscrierii: 26/Aug/2009

MesajTrimis: Mie Aug 26, 2009 8:37 pm    Titlul subiectului: Re: Saloane Bucuresti Raspunde cu citat (quote)

Anonymous a scris:

La noi in tara nu exista legislatie pentru body piercing , tu poate te referi la saloane legale acolo , daca imi dai un email pe contact@getwild.ro iti voi recomanda si un cercel bun si un salon bun .

Pentru tatuaje chiar iti recomand body design , stiu ce si cum Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Saloane piercing Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community