FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
propunere pt. toti artistii de tatoo profesionisti^^

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Saloane tatuaje
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
zbrly

Data inscrierii: 13/Iul/2007

MesajTrimis: Vin Iul 13, 2007 7:07 am    Titlul subiectului: propunere pt. toti artistii de tatoo profesionisti^^ Raspunde cu citat (quote)

respectul meu in primu rand ... nu vreau sa ma injurati pentru ce o sa zic dar va fac o propunere..k am vazut k va tot certati UNI din voi intre voi...yo zic sa vin la fiecare in parte sa-mi fac cate un tatuaj si sa vedem diferenta de arta... dar le vreau pe gratis k nu imi permit si drumu si bani pt tatuaj..SadSadSad dak imi permiteam le si plateam !!! da oricum ma gandesc sa strang bani sa vin la fiecare in parte.. oricum vreau sa va dati si voi cu parerea si vreau sa vad cu adevarat care e artist.. nu cu ochii dupa bani...oricum fiecare tre sa-ti castige painea deci nimic nu e gratis in ziua de azi Wink peace :*
zbrly

Data inscrierii: 13/Iul/2007

MesajTrimis: Lun Iul 16, 2007 7:02 pm    Titlul subiectului: hmmm Raspunde cu citat (quote)

se pare k nimeni nu vrea sa raspunda... poate nu au curaj marii artisti poate totul se rezuma la bani... orikum vroiam sa vad cati au curaju sa zik k vor sa fak un tatuaj pe gratis fara bani...stati linistiti k nu sunt eu cu ochii dupa profit .. si sa stiti si voi orice munca bine fakuta este rasplatita Wink ...eu tot o sa va apreciez pentru talentu vostru... peaceee
runin

Data inscrierii: 17/Ian/2006

MesajTrimis: Mar Iul 17, 2007 1:56 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nu se rezuma totul la profit. Iar un artist, sau tatuator foarte bun nu tre sa iti demonstreze tie nimic. De fapt un tatuator bun, sau artist, nu tre sa faca nici un efort pentru a demonstra ca e bun.
Toti tatuam prieteni, pe gratis, chiar si necunoscuti, dar tre sa sti ca un tatuator profesionist din tatuaje traieste, si nu cred ca isi permite sa faca prea des tatuaje pe gratis si sa sti ca orice prieten multumit de tatuajul pe care il primeste pe gratis, vrea sa faca o cinste, sau lasa un bacsis pt ca apreciaza lucrul bine facut.

Numai bine.

Ion
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Saloane tatuaje Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community