FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Cate piercinguri?

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in sfarcuri
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Godsson
Vizitator

MesajTrimis: Joi Sep 22, 2005 1:37 pm    Titlul subiectului: Cate piercinguri? Raspunde cu citat (quote)

Salutare, am si eu o intrebare cate piercinguri se pot face intr-un sfarc?
Sus
MBout

Data inscrierii: 23/Sep/2005

MesajTrimis: Vin Sep 23, 2005 2:25 pm    Titlul subiectului: Re: Cate piercinguri? Raspunde cu citat (quote)

Intr-adevar se pot face mai multe, insa dupa parerea mea 1 este deajuns, hai maxim 2 insa deja dupa aia e prea mult si parca nu ar rost...insa fiecare are placerile sale nu trebuie sa ma asculte pe mine..
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
andorina

Data inscrierii: 03/Ian/2006

MesajTrimis: Mar Ian 03, 2006 8:39 pm    Titlul subiectului: Despre riscurile piercing-ului in sfarc Raspunde cu citat (quote)

M-a palit acu cateva zile o noua idee:un nou piercing de parca nu as avea destui si anume in sfarc Twisted Evil .Poate imi spune si mie cineva care binenteles are, prin ce a trecut si dak doare rau? Eu suport durerea,dar imi e cam frica de urmari pt ca sunt fata si o sa am copii,si alte chestii....
Sus
TheOne
Vizitator

MesajTrimis: Vin Apr 28, 2006 11:47 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Parerea mea, ca poti pune, atatea cate intra ! depinde de marimea sfarcului Laughing ! dar parca totusi, 1 e deajuns ! Wink
Sus
sascha

Data inscrierii: 03/Noi/2007

MesajTrimis: Dum Noi 04, 2007 5:13 pm    Titlul subiectului: Re: Despre riscurile piercing-ului in sfarc Raspunde cu citat (quote)

andorina a scris:
M-a palit acu cateva zile o noua idee:un nou piercing de parca nu as avea destui si anume in sfarc Twisted Evil .Poate imi spune si mie cineva care binenteles are, prin ce a trecut si dak doare rau? Eu suport durerea,dar imi e cam frica de urmari pt ca sunt fata si o sa am copii,si alte chestii....
nu e nici un risc pt copii si nici nu s face cancer la san si alte kkturi de astea d durut doare dar merita zic dak vrei sa ti faci pt k o sa fii f multumita dupa aia cel mai repede se vindeca in cam 3 saptamani eu am in ambele de vreo 2 saptamani si mai doare un pic Smile bafta
Sus
JohnnyX81

Data inscrierii: 15/Iun/2007

MesajTrimis: Mie Feb 13, 2008 9:57 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

---
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in sfarcuri Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community