FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Primul meu tatuaj!!!

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Experiente tatuaje
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Babygirl

Data inscrierii: 07/Sep/2005

MesajTrimis: Mie Sep 07, 2005 12:20 pm    Titlul subiectului: Primul meu tatuaj!!! Raspunde cu citat (quote)

Il ador!!!...am fost asa speriat am plecat de doua ori din fata salonului cand eram hotarat sa-l fac, dar in final cu ajutorul artistul care ma facut sa ma simt confortabil am reusit...si sunt asa fericita...imi place la nebunie...In final a fost atat de misto insa cred ca daca nu era el nu-l faceam... Very Happy Very Happy Very Happy Exclamation
ady_84

MesajTrimis: Mie Sep 07, 2005 2:26 pm    Titlul subiectului: Re: Primul meu tatuaj!!! Raspunde cu citat (quote)

Hey asta e foarte bine....e foarte bine sa aiba cine sa te linisteasca si sa te ajute sa treci peste...daca se poate poate ne arati niste poze.....ce zici!?
Bigguy

MesajTrimis: Joi Sep 08, 2005 12:45 pm    Titlul subiectului: Re: Primul meu tatuaj!!! Raspunde cu citat (quote)

Bravo...bine ai venit printre noi...
Mua

Data inscrierii: 23/Sep/2005

MesajTrimis: Vin Sep 23, 2005 11:32 am    Titlul subiectului: Re: Primul meu tatuaj!!! Raspunde cu citat (quote)

felicitari....pana la urmah tot ce conteazah e ca tu sa fii multumitah de el...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Bigguy

MesajTrimis: Sam Sep 24, 2005 6:37 am    Titlul subiectului: Re: Primul meu tatuaj!!! Raspunde cu citat (quote)

Hey....nice, finally
Welcome to the club
Mikol
Vizitator

MesajTrimis: Sam Sep 24, 2005 7:15 am    Titlul subiectului: Re: Primul meu tatuaj!!! Raspunde cu citat (quote)

Smile
Sus
andreea

Data inscrierii: 15/Sep/2005

MesajTrimis: Sam Sep 24, 2005 7:59 am    Titlul subiectului: Re: Primul meu tatuaj!!! Raspunde cu citat (quote)

Felicitari
Sus
BumbleBee00

Data inscrierii: 19/Mai/2006

MesajTrimis: Vin Mai 19, 2006 11:31 am    Titlul subiectului: ? Raspunde cu citat (quote)

oare c sa fac? vreu un tatuaj p ceafa... dar nu sunt hotarata... am citit despre alergiile pe care le pot provoca tatuajele... si eu in general sunt alergica... hmmm... sa risc? Question
Sus
Ratza
Vizitator

MesajTrimis: Vin Mai 19, 2006 1:26 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Am si io o intrebare ? Se fac in cluj tatuaje temporare ??? Si daca se fac sa imi zica si mie cineva unde sa ma duc .Mersi mult
Sus
BumbleBee00

Data inscrierii: 19/Mai/2006

MesajTrimis: Vin Mai 19, 2006 1:39 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

habar nu am daca in cj se fac temporare... eu stiam ca la orice salon,nu? pot sa-ti sugerez sa mergi la ala de p strada ferdinand (vis-a-vis de galeriile ferdinand, intr-un gang Smile ). good luck!
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Vin Mai 19, 2006 2:55 pm    Titlul subiectului: Re: Primul meu tatuaj!!! Raspunde cu citat (quote)

Babygirl a scris:
Il ador!!!...am fost asa speriat am plecat de doua ori din fata salonului cand eram hotarat sa-l fac, dar in final cu ajutorul artistul care ma facut sa ma simt confortabil am reusit...si sunt asa fericita...imi place la nebunie...In final a fost atat de misto insa cred ca daca nu era el nu-l faceam... Very Happy Very Happy Very Happy Exclamation

Nelamurire: ai fost "speriat" sau acum esti "fericita"?esti hermafrodit? sau "hermafrodita"?

bine ai venit printre "ei"......
Sus
ro

Data inscrierii: 18/Iul/2006

MesajTrimis: Mar Iul 18, 2006 11:57 am    Titlul subiectului: Re: ? Raspunde cu citat (quote)

BumbleBee00 a scris:
oare c sa fac? vreu un tatuaj p ceafa... dar nu sunt hotarata... am citit despre alergiile pe care le pot provoca tatuajele... si eu in general sunt alergica... hmmm... sa risc? Question

Well... eu mi-am facut tatuaj pe ceafa in martie 2004, la doar 15 ani. Nici intr-un salon profesionist nu mi l-am facut pentru ca nu se prea incumetau sa faca minorilor, iti imaginezi. L-am facut la un tip care statea la Armeneasca de care stiam de cativa ani buni (am avut o perioada de 3 ani in care am vrut sa ma asigur ca, intr-adevar, il vreau) and I did it.

Vreau sa iti spun ca imi amintesc acum fiecare detaliu. Am venit cu desenul facut de mine - desen e prost spus, cu trei simboluri chinezesti - Comedy & Tragedy, si cum nu vroiam sa fie ca pe toate drumurile, elementul comun dintre cele 2 cuvinte (in mod normal, sunt 4 sb, dar datorita conjunctiei "and" al doilea simbol se uneste cu al treilea) este de o alta dimensiune. Totdeauna m-am temut de ideea de a vedea tatuaj identic cu al meu... I wanted it to be special. I guess we all do. Rolling Eyes

Tu intrebai de durere. Am descris atunci durerea ca fiind placuta. In sfarsit, mi se materializa visul. Senzatia imi parea ca mici socuri electrice, piscaturi, trebuie sa ti se fi intamplat vreodata.

Iar riscurile, atat timp cat totul e steril, nu prea mai ai ce sa ti se intample, numai sa fii sigura ca tusul nu este ceva... dubios.

Sper ca te-a ajutat cu ceva Wink
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Experiente tatuaje Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community