FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
siropos??
Du-te la pagina 1, 2, 3  Urmatoare

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale tatuaje
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
ely^^

Data inscrierii: 16/Aug/2006

MesajTrimis: Vin Aug 18, 2006 3:17 pm    Titlul subiectului: siropos?? Raspunde cu citat (quote)

buey vi se pare km siropos dak scriu sub tatuajul pe o sa il fac iarna luv u mom???...shi qm credetzi k ar arata??..rasp la amandoua intrebarile va rog Twisted Evil
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Nickster

Data inscrierii: 15/Aug/2006

MesajTrimis: Sam Aug 19, 2006 12:51 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nu e nasol sa scrii sub tatuaj luv u mom dar cautati un styl de scris may special sa stii numai tu ce scrie acolo .....sa scrii in persana ceva sau cauti tu pe net ceva mai interesant ca scriis decat sa fie in engleza

tu ce crezi ?
ely^^

MesajTrimis: Dum Aug 20, 2006 7:03 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

hmmm da ar fi o idee ms...aqm sa ma chinui sa caut sa scriu in alta limba..luv u mom.....pe google gasesc cumva??
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Dum Aug 20, 2006 10:50 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cauta un dictionar ceva ... sa ma rog mai multe dictionale in mai multe limbi

romana - spaniola , romana-italiana etc ... cauti si tu de care vrei ....

Succes in a gasi dictionare Smile
Sus
Nickster

MesajTrimis: Dum Aug 20, 2006 10:51 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Brrzzzz uitasem ca nu sunt logat dar eu am scris ca vizitator
Smile
ely^^

MesajTrimis: Dum Aug 20, 2006 3:39 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ms moolt nicky:*:*:*..am gasit cv dar nu in persana pot scrie in araba:P...sa vad dak gasesc shi in egipteana ptr o fata kre vrea sa ishi scrie numele in heroglife...original nuh:P
Sus
Nickster

MesajTrimis: Mar Aug 22, 2006 1:13 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Mi-a facut placere sa te ajut Ely' ... poate postezi si tu la tatuaje personale ca sa vedem si noi ce si cum arata ... sau poate imi trimiti si mie sa vad ce iti faci ... sunt curios Razz ...

Take Care
ely^^

MesajTrimis: Mar Aug 22, 2006 3:49 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

itzi trmit mai bene tzie:P..o sa fie cred dragutz dar mai e pana imi fac tatuajul...sa se duk bronzul shi dupa aceea:P..tatuaje am ales eo chiar f moolte:P...la salon am fost dar ptr altceva nu mi-a venit in minte sa intreb shi ptr mene Very Happy ...oriqm trebuie sa merg ink odata la salon:XRazz...shi vb q pers kre se ocupa de ashea cv sa'mi arate planshele faqte de el sa vad kt de bene se pricepe;)
Sus
Nickster

MesajTrimis: Mie Aug 23, 2006 10:10 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Smile am inteles Wink
Nickster

MesajTrimis: Mie Aug 23, 2006 10:24 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ely uitele pe ale mele .... dute la galerie privata la ultima pagina ... sa-mi zici daca iti plac Razz
ely^^

MesajTrimis: Mie Aug 23, 2006 2:50 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ashea o sa fac nicky:P...deja se vad o parte din tatuaje in poza Razz....app am inzteles kcei kre au tatuaje sunt mai greu angajatzi undeva...e adevarat??
Sus
ely^^

MesajTrimis: Mie Aug 23, 2006 2:53 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

mijto tatuaje:X...ambele sunt permanente nuh??sau numai unul..deoarece acel kp de leu pare temporaR:D
Sus
costi

Data inscrierii: 31/Ian/2006

MesajTrimis: Mie Aug 23, 2006 8:02 pm    Titlul subiectului: buna Raspunde cu citat (quote)

Si scuzele mele ca ma bag asa in discutie ,dar am o intrebare pt. clasa a 4-a :
cati anisori ai tu?
merci mult
ely^^

MesajTrimis: Joi Aug 24, 2006 9:55 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

dar dc intrebi costi e chiar ashea de importanta varsta mea???...oriqm nu am 10 anishori..asta e sigur
Sus
costi

Data inscrierii: 31/Ian/2006

MesajTrimis: Vin Aug 25, 2006 8:33 am    Titlul subiectului: Buna~ Raspunde cu citat (quote)

dc intreb!??Confused? Question pai la ce intrebari pui tu,nu ma face decat sa ma gandesc ca nu ai mai mult de 14 -16 anisori,daca ai mai mult scuzele mele!atunci ceva nu este in regula ori cu mine ori cu tine!
oricum chestiunea cu angajearea ..... si cu temporare.... Arrow
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale tatuaje Ora este GMT
Du-te la pagina 1, 2, 3  Urmatoare
Pagina 1 din 3

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community