FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
siropos??
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3  Urmatoare

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale tatuaje
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Nickster

Data inscrierii: 15/Aug/2006

MesajTrimis: Mar Aug 29, 2006 2:02 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Amandoua sunt permanente ....leul ala avea 10 min dupa ce era terminat .....

Eu vreu sa-mi mai fac unul dar ma gandesc bine daca da sau nu ... nu arunc un tatuaj cum il vad . ma gandesc bne la zona si model sa nu ma sictiresc de el ....

Costi ... n-am idee cati ani are .... !!

Ceau ceau ...
Nickster

MesajTrimis: Mar Aug 29, 2006 2:06 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cu angajatu .... da si nu depinde ce si cum .... asta e o stupizenie la noi in tara .... se uita lumea la tine altfel ... daca ai un tatuaj un pierce ceva ... orice cat de cat sa iasa in evidenta ..... dar daca te referi la securitate in securitate nu ai voie cu tatuaje .... ( SRI ) nu-i voie ca sunt semne de recunoastere .... si la antitero si la multe alte firme care apartin statului .. Razz

Dar ca body-guard nu stiu de ce dar da si un pic mai bne ... acum nu stiu depinde cat de retart e si Patronu ... ca el ar trebui sa angajeze dupa performanta nu dupa look ....

pup ely
costi

Data inscrierii: 31/Ian/2006

MesajTrimis: Mar Aug 29, 2006 11:22 am    Titlul subiectului: sal Raspunde cu citat (quote)

Eu cred ca daca vrei un tatuaj trebuie sa te gandesti bine inainte de a trece la fapte,spun asta pt. ca vin tot felul de pustani la mine in salon care dupa ce ca nu stiu exact ce vor ,mai doresc si tatuaje in zona antebratului( gen mutu,yeahhh....)..in fine..., de ce am intervenit aici in discutie,am observat ca se discuta inca cu o mare teama parca ar fi un tabu ,despre tatuaje,va spun eu tatuajul a fost si va fi atata timp cat va fi si omul,cat de dezavantaje....nu ai de ce sa ai ,tatuajul este venit ca o infrumusetare corporala,atat timp cat ceri si sfatul artistului:unde ,ce,cum..etc.. eu spun ca nu vei avea probleme nici macar la angajare,cu conditia sa nu fie facut in zone vizibile!exemple am tatuat persoane din cadrul armatei,politiei,juristi,chiar si din zona politica,etc...Trebuie sa fie facut cu cap nu sa te hazardezi ,sa fi macio in fatza prietenilor s-au mai stiu eu ce!Tatuajul este facut sa fie permanent,deci niciodata sa nu apelezi la un tatuaj daca nu esti convins ca-l doresti!Si daca tot il doritzi nu apelatzi la ce-i ce lucreaza acasa! va veti alege cu caricaturi pe pielea voastra si pe deasupra poate mai platitzi si o hepatita s-au mai stiu eu ce!

Dupa cum am spus,tatuajul trebuie sa te reprezinte pe tine in primul rand! Acum ca, cineva crede ca il reprezinta o furnica micutza s-au pe altul un ''tablou''pe un spate intreg s-au pe 1 picior..etc... este decizia si gustul fiecaruia,normal suntem oameni cu personalitatzi diferite deci avem si gusturi diferite!
cele bune va urez!
Nickster

MesajTrimis: Mar Aug 29, 2006 6:43 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

si punct cu asta ...... ai descris totul si ai zis totul super bine ....

dar eu mai vrb cu ely Wink Smile)

.. LA fel Toate cele bune
ely^^

Data inscrierii: 16/Aug/2006

MesajTrimis: Joi Aug 31, 2006 3:01 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ok mey o sa pun intrebari mai inteligente data viitoare ;)...shi ms costi ptr raspunsuri....aqm dak sunt mai mik dekt voi banuiesc k voi avetzi intre18-30 ani ...are cv???in fine ms ink odata ptr raspunsuri
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Nickster

MesajTrimis: Dum Sep 03, 2006 9:57 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

sa nu ma uiti cu tatuajul ....

Smile ca sunt curios ce-ti faci ..

si e cel mai bine sa respecti pe cineva la fel de mult cat te respecta si el indiferent de vs.
ely^^

MesajTrimis: Dum Sep 03, 2006 3:35 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

da o sa postez tatuaju;)..shi sunt de acord q tine q respectul indiferent de varsta..dar nu molta lome jtie chestia asta din pakte
Sus
Nickster

MesajTrimis: Lun Sep 04, 2006 10:51 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

eh multi cu cat cresc in varsta cu atat ma mult se cred la presedentie ....

astept tauajul tau

pup
athommuska

Data inscrierii: 01/Oct/2005

MesajTrimis: Mar Sep 05, 2006 6:10 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Costi are mare dreptate!Insa daca o tii pe-a ta, macar cauta-ti un font frumos pentru litere.Oricum, grija mare...sau mai degraba, mai gandeste-te inc-o data...inainte sa-l faci.
Nickster

MesajTrimis: Mar Sep 05, 2006 8:51 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Athommuska nu mai repeta numai pt a face posturi pe forum ...

cred ca sa zis asta de cel putin 5 ori
athommuska

Data inscrierii: 01/Oct/2005

MesajTrimis: Mie Sep 06, 2006 3:54 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nickster a scris:
Athommuska nu mai repeta numai pt a face posturi pe forum ...

cred ca sa zis asta de cel putin 5 ori

Lol!Nu prea inteleg, pana la urma ce am repetat?Am zis ca, daca tine mortis sa-si faca pana la urma acel tatuaj, macar sa-si caute FONTURI frumoase...ori de fonturi nu am observat nimeni sa vb.
adi_tattoo
Vizitator

MesajTrimis: Mie Sep 06, 2006 12:45 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nickster !! o iei incetisor pe ulei !!!
Sus
ely^^

MesajTrimis: Dum Sep 10, 2006 7:59 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ce s-a incins atmosfera pe ici:P..anuntz din pakte k numai fac tatuaj..sa pare k a intervenit o problema:(...in fine sper totushi sa pot face tatuaj peste ktziva ani:)
Sus
un om
Vizitator

MesajTrimis: Lun Noi 06, 2006 6:44 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

hehehe
Sus
Fane_Tattoo

Data inscrierii: 11/Mai/2006

MesajTrimis: Mie Noi 22, 2006 8:48 pm    Titlul subiectului: pt ely Raspunde cu citat (quote)

Nu tre sa te duci tu la ei sa te angajeze ci sa vina ei la tine sa iti ofere un contract si ma refer in general, nu in domeniul tatuajelor(in afara de politie te primesc si la institutul de magistratura) Daca esti bun in cea ce faci si ai tatuaje nu te afecteaza doar daca-s penale .Asa ca la mai multe tatuaje
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale tatuaje Ora este GMT
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3  Urmatoare
Pagina 2 din 3

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community