FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
pt costi

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale tatuaje
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Alice
Vizitator

MesajTrimis: Mar Aug 29, 2006 8:06 am    Titlul subiectului: pt costi Raspunde cu citat (quote)

stii ma gandeam,bebe e fratele prietenei mele cele mai bune..si hmm..costi ai sau nu o parere buna dsp cum face bebe tattoos..parerea mea este ca e cel mai experimentat om..asa ca..
Sus
costi

Data inscrierii: 31/Ian/2006

MesajTrimis: Mar Aug 29, 2006 10:48 am    Titlul subiectului: hmmm.. Raspunde cu citat (quote)

Daca tu spui..eu nu te pot contrazice !
Nickster

Data inscrierii: 15/Aug/2006

MesajTrimis: Mar Aug 29, 2006 6:45 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Pot face pariu ca sunt multe alte talente ascunse ... si cu asta nu vreau sa atac pe nimeni , nu vreau sa fac nici un apropo
Alicetattoos

Data inscrierii: 29/Aug/2006

MesajTrimis: Mie Aug 30, 2006 6:15 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nickster stiu,si e si un om de nota 10...sunt multi altii care se lauda ca stiu si fac ce fac..cum i s-a intamplat tipei aleia Roberta...vezi..calitatea conteaza tre sa te informezi inainte sa te bagi Razz
alice 2
Vizitator

MesajTrimis: Mie Aug 30, 2006 11:28 am    Titlul subiectului: Salut! Raspunde cu citat (quote)

Andi nu te mai da drept ''Alice Tattoo'' ca nu e frumos!
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Mie Aug 30, 2006 6:10 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

poftim,alice 2?...Alice ma si cheama..andi mi se zicea acum mult timp...
Sus
Triple X TaToo xXx

Data inscrierii: 12/Iul/2007

MesajTrimis: Joi Iul 12, 2007 9:03 am    Titlul subiectului: Re: pt costi Raspunde cu citat (quote)

Toti care fac tatuaje sunt buni nu va mai laudati cu uni cu alti k nimeni nu poate face asa usor un tatuaj Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale tatuaje Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community