FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
De ce se lauda (marii) tatuatori de la noi din tara?

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale tatuaje
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Alicetattoos

Data inscrierii: 29/Aug/2006

MesajTrimis: Mie Aug 30, 2006 6:24 am    Titlul subiectului: De ce se lauda (marii) tatuatori de la noi din tara? Raspunde cu citat (quote)

sincer,eu m-am saturat sa tot aud ..uite cum e tatuajul meu,al meu e mai batran,al meu e acuma "batut"...si faze...Daca tot esti atat de bun de ce nu ai da sfaturi in loc sa critici..si sa..comentezi aiurea?? Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
athommuska

Data inscrierii: 01/Oct/2005

MesajTrimis: Mar Sep 05, 2006 6:17 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

mda!asa e...exista astfel de inclinatii la majoritatea tatuatorilor din mai multe cauze.Sunt putini (la noi) care in loc sa te sfatuiasca iti spun ca ,,moaaama, stii ce SF-eu iti faceam,..." ori ,,de ce nu ai venit la mine frate, uite ce nasol e!" (si asta chiar daca tatuajul arata ok).Toate acestea imi amintesc de un desen animat cu ,,Who is Robin Hood?"... Razz
Vizitator

MesajTrimis: Mar Sep 05, 2006 6:19 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

dap ai dreptate..sau DUDE WHERE'S MY (tattoo) Laughing Laughing
Sus
Triple X TaToo xXx

Data inscrierii: 12/Iul/2007

MesajTrimis: Joi Iul 12, 2007 9:28 am    Titlul subiectului: Re: De ce se lauda (marii) tatuatori de la noi din tara? Raspunde cu citat (quote)

Se lauda k au cu ce Razz Razz
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
JuTattoos

Data inscrierii: 09/Aug/2007

MesajTrimis: Joi Aug 09, 2007 8:52 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

eu una sunt multumita cu tatuatorii de la noi de tara.cei cu licenta bineinteles.multa bafta tuturor Very Happy
ovidiutudoran

Data inscrierii: 20/Mar/2006

MesajTrimis: Dum Noi 25, 2007 1:10 am    Titlul subiectului: Re: De ce se lauda (marii) tatuatori de la noi din tara? Raspunde cu citat (quote)

Alicetattoos a scris:
sincer,eu m-am saturat sa tot aud ..uite cum e tatuajul meu,al meu e mai batran,al meu e acuma "batut"...si faze...Daca tot esti atat de bun de ce nu ai da sfaturi in loc sa critici..si sa..comentezi aiurea?? Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Alice, pe buna dreptate...Asta e si motivul pentru care eu nu am mai postat demult pe acest forum. Acum e totusi mai bland, dar acum un an...iti toceai tastatura ca sa te aperi de "artisti"... Idea
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale tatuaje Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community