FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Unde doare cel mai rau!?

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale tatuaje
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
andreea

Data inscrierii: 15/Sep/2005

MesajTrimis: Sam Sep 24, 2005 8:00 am    Titlul subiectului: Unde doare cel mai rau!? Raspunde cu citat (quote)

CAre e locul cel mai dureros, unde se poate face tatuaj?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Hallow

Data inscrierii: 07/Sep/2005

MesajTrimis: Sam Sep 24, 2005 8:12 am    Titlul subiectului: Re: Unde doare cel mai rau!? Raspunde cu citat (quote)

Uite exista si pe site un articol despre aceasta 'durere', insa prezinta teoretic:
"Evident ca zonele genitale sunt cele mai dureroase locuri.
Sternul, coastele, mainile si picioarele sunt foarte sensibile.
Gleznele, partea de jos a spatelui, gatul, sub brate si capul sunt zone sensibile insa durerea este mai scazuta decat in cazul celor mentionate mai sus.
Cele mai putin dureroase zone, sunt in general si cele mai populare, zone ca partea de sus al bratelor, antebratele, umerii, partea superioara a coapselor si fundul. "
Sus
Missy

Data inscrierii: 23/Sep/2005

MesajTrimis: Mie Sep 28, 2005 6:33 am    Titlul subiectului: Re: Unde doare cel mai rau!? Raspunde cu citat (quote)

Da....cred ca in zonele intime doare cel mai rau
Sus
Jocker
Vizitator

MesajTrimis: Mie Sep 28, 2005 1:56 pm    Titlul subiectului: Re: Unde doare cel mai rau!? Raspunde cu citat (quote)

Nu pot sa spun ca nu am voie sa spun prostii p'aci, defapt nu-s prostii...sunt....bip Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Sus
Nickster

Data inscrierii: 15/Aug/2006

MesajTrimis: Mar Aug 15, 2006 10:08 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

in zonele sensibile ale corpului ... din cate stiu eu .... ex : in zona intima , sub-brat , in interiorul bratului .... si pe zonele unde pielea este direct pe os .... ex : tibie , cot etc..... dar e o durere acentuata nu e mortala sau chestii de genu ... spu si repet depinde de la om la om ... ce si cum suporta....

ai pus intrebarea asta ca sa sperii pe altii ??? Smile) Twisted Evil
Triple X TaToo xXx

Data inscrierii: 12/Iul/2007

MesajTrimis: Lun Iul 16, 2007 10:35 am    Titlul subiectului: Re: Unde doare cel mai rau!? Raspunde cu citat (quote)

Si in talpa e dureros Laughing Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
vreau

Data inscrierii: 29/Aug/2007

MesajTrimis: Mie Aug 29, 2007 6:50 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

dar pe lungul sirei spinarii?
Sus
ovidiutudoran

Data inscrierii: 20/Mar/2006

MesajTrimis: Dum Noi 25, 2007 1:04 am    Titlul subiectului: Re: Unde doare cel mai rau!? Raspunde cu citat (quote)

Missy a scris:
Da....cred ca in zonele intime doare cel mai rau

Eu cred ca nu, daca imi permiti sa am si eu o opinie... Razz Si spun asta motivat. Zonele intime sunt mult mai vulnerabile la anestezice, deci doare mai putin. Aceiasi idee este si la piercing-ul in limba. Wink
Ova-Tattoo Art
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale tatuaje Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community