FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
INGRIJIREA....ceva sfaturi?!

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in spranceana
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
AlexT

Data inscrierii: 07/Sep/2007

MesajTrimis: Vin Sep 07, 2007 4:05 pm    Titlul subiectului: INGRIJIREA....ceva sfaturi?! Raspunde cu citat (quote)

pai...ma gandesc sa imi fac un piercing in spranceana si am nevoie de ceva sfaturi ptr ingrijire, cum il curat?! cu ce?! de unde pot procura?! Question
astept raspuns.....bafta, papa!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Blaj

Data inscrierii: 19/Iun/2006

MesajTrimis: Mar Sep 11, 2007 2:45 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

toate raspunsurile astea ai sa le primesti la salonul unde iti faci piercingul ...... pt ca nu e destul de periculos sa il faci singur acasa numai bine
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
AlexT

Data inscrierii: 07/Sep/2007

MesajTrimis: Mar Sep 11, 2007 3:52 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

aha...pai eu numi fac la un salon, mi-l face un tip:D, si oricum eu sunt din botosani(moldova)si pe aici nu sunt saloane:|
da nah...tare as vrea un sfat,macar, despre cum si cu ce sa-l curat sa nu se infecteze:|
multumesc oricum...pa-pa!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in spranceana Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community