FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
help....

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in ureche
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
placebo_girl

Data inscrierii: 09/Sep/2006

MesajTrimis: Sam Sep 09, 2006 11:42 am    Titlul subiectului: help.... Raspunde cu citat (quote)

Very Happy vreau si eu sa imi fac o gaura in cartilajul urechii....i-am covins si pe ai mei, dar am niste nelamuriri: inteleg ca nu e placut, dar chiar doare asa rau?...si inca o intrebare...ce cercel sa-mi pun...am vazut la cineva un fel de tepus...da' nu stiu cum se numeste sau de unde sa-l cumpar...eu sunt din pitesti..daca stie cineva un magazin.... Question
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Vizitator

MesajTrimis: Sam Oct 14, 2006 5:41 am    Titlul subiectului: help Raspunde cu citat (quote)

de 2 zile miam pus un cercel in lobul urechii stangi.problema e ca sa inrosit si sa imflat putin zona,plus ca ma mai si doare.mai am facute inca 2 gauri tot de mn dar nu am avut probleme(in locul in care miam facut acum nu am mai avut niciodata......in celelalte 2 locuri da)sal scot sau.......sa dau cu o crema ....ceva?
Sus
JohnnyX81

Data inscrierii: 15/Iun/2007

MesajTrimis: Mie Ian 30, 2008 1:15 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

---
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in ureche Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community