FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Cum e?
Du-te la pagina 1, 2  Urmatoare

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul intim femei
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Rebeka

Data inscrierii: 23/Sep/2005

MesajTrimis: Vin Sep 23, 2005 10:26 am    Titlul subiectului: Cum e? Raspunde cu citat (quote)

SAl, e cinve p'aci care are un astfel de piercing, as vrea sa aflu si eu cum e dak e chiar cum se spune ca...ajuta la o stimulare mai buna, la o placere mai mare...da parca otusi nu este dureros...mie asha mi se par... Crying or Very sad Question
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
SexyLady

Data inscrierii: 24/Sep/2005

MesajTrimis: Sam Sep 24, 2005 6:05 am    Titlul subiectului: Re: Cum e? Raspunde cu citat (quote)

E foarte bine, iti spun eu crece-ma pe cuvant
Sus
Slyer

Data inscrierii: 07/Sep/2005

MesajTrimis: Sam Sep 24, 2005 6:08 am    Titlul subiectului: Re: Cum e? Raspunde cu citat (quote)

Zauuu!!!..... Rolling Eyes Rolling Eyes u de unde stii Cool
Roberta

Data inscrierii: 23/Sep/2005

MesajTrimis: Sam Sep 24, 2005 6:25 am    Titlul subiectului: Re: Cum e? Raspunde cu citat (quote)

Mama!!!! si tu ai, spunene si noua cum e Question Smile te rog
Sus
Diana
Vizitator

MesajTrimis: Vin Sep 30, 2005 12:08 pm    Titlul subiectului: Re: Cum e? Raspunde cu citat (quote)

Aleooo......cum sa faci acolo Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Shocked Shocked
Sus
andorina

Data inscrierii: 03/Ian/2006

MesajTrimis: Mar Ian 03, 2006 8:43 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Am piercing in zona intima de 2ani si pot sa spun k e super pe toate planurile.Prietenul meu e innebunit dupa el.Il am in labii si nu m-a durut de loc si nu am avut cine stie ce anestezie:3 pahare de vin si un masaj, cu gel anestezic pt dezvirginare, in the right spot, efectuat de tipul care mi-a pus piercing-ul.Dak ai grija de el,totul o sa fie ok.Eu nu am avut probl cu el.Apropo se vindeca in 3-6luni,aproximativ.
Sus
antoniaa

Data inscrierii: 16/Ian/2006

MesajTrimis: Lun Ian 16, 2006 8:37 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

]stiti pe cineva autorizat in asa ceva.ador ideea de a avea un cercelus in zona intima[color=darkblue][/color][size=18][/size]
Sus
wildcat
Vizitator

MesajTrimis: Lun Ian 16, 2006 11:02 pm    Titlul subiectului: saloane autorizate pt piercing in zona "X" in Bucu Raspunde cu citat (quote)

saloane autorizate pt piercing in zona "X" in Bucuresti:
Fashion Tattoo (1mai)
salonul din Mall (Vitan)
Sus
dark_sonya

Data inscrierii: 26/Feb/2006

MesajTrimis: Dum Feb 26, 2006 5:58 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Pe mine ma bate gandul sa-mi pun un cercel in clitoris de cativa ani, dar nu stiu daca sa am incredere in saloanele de la noi. Oricum, poate imi spune si mie cineva unde ar fi mai indicat sa ma duc, la fashion sau in mall? Si care tip de cercel este mai potrivit. Frica de durere nu-mi este, avand in vedere ca em deja 6 piercinguri. Poate doar ma voi simti ciudat cand se va efectua operatiunea...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
tattoo sfinx

Data inscrierii: 28/Feb/2006

MesajTrimis: Mie Mar 01, 2006 12:07 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Buna, un piercing in zona genitala este superb, intrebarea este de ce il doresti?, pentru tine s-au pentru un contact sexual mai profund. daca este pentru un contact sexual atunci trebuie pus pe clitoris, daca este doar pentru motivul de a avea un piercing in zona genitala poti sa il pui ori unde. Cat priveste saloanele din Bucuresti poti sa mergi la oricare dintre aceste totul este OK. Daca doresti mai multe informatii cea ce mi se pare corect poti sa ma intrebi.
Aislinn

Data inscrierii: 30/Aug/2006

MesajTrimis: Joi Oct 12, 2006 10:53 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

vreau si euuuuuu! dar nu stiu la ce salon sa-l fac.
preturi, ceva?
Sus
ladydeeaa

Data inscrierii: 21/Oct/2006

MesajTrimis: Sam Oct 21, 2006 11:04 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

pai fa-ti, na, daca vrei...
eu am facut in mall vitan acum 3 luni 3 piercinguri si ar fi costat 3 mil dar le-am facut deodata si mi-a facut reducere la 2.5 mil
acolo mi s-a parut OK, tatuaj tot acolo o sa imi fac

depinde de unde il faci si ce cercei alegi pana la urma...si de cat de bun negociator esti Twisted Evil
Sus
Aislinn

Data inscrierii: 30/Aug/2006

MesajTrimis: Dum Oct 22, 2006 12:09 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ladydeeaa a scris:
pai fa-ti, na, daca vrei...
eu am facut in mall vitan acum 3 luni 3 piercinguri si ar fi costat 3 mil dar le-am facut deodata si mi-a facut reducere la 2.5 mil
acolo mi s-a parut OK, tatuaj tot acolo o sa imi fac

depinde de unde il faci si ce cercei alegi pana la urma...si de cat de bun negociator esti Twisted Evil

deci 1 milion cu tot cu cercelul lor?
Sus
body

Data inscrierii: 11/Noi/2006

MesajTrimis: Sam Noi 11, 2006 9:01 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Dar totusi doare rau in zona aia.....eu nu as lasa-o pe gagik'mea sa isi faca asa ceva!!!!
Sus
tatua102388

Data inscrierii: 30/Ian/2007

MesajTrimis: Sam Feb 03, 2007 9:24 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

body a scris:
Dar totusi doare rau in zona aia.....eu nu as lasa-o pe gagik'mea sa isi faca asa ceva!!!!

mda, te pomenesti ca o fi avand nevoie de sa-i semnezi acordul... Laughing
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul intim femei Ora este GMT
Du-te la pagina 1, 2  Urmatoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community