FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Cum e?
Du-te la pagina Anterioara  1, 2

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul intim femei
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
ScarTissue

Data inscrierii: 26/Dec/2006

MesajTrimis: Lun Feb 26, 2007 12:46 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu am intr-una dintre labii si nu e dureros, chiar si facut fara anestezie durerea e doar de moment si in orice caz suportabila. Cand e vorba de clitoris insa se schimba datele problemei. In primul rand in nici o alta parte a corpului nu exista o concentratie mai mare de terminatii nervoase ca in clitoris deci orice senzatie este amplificata. Daca piercingul se face in pielea care acopera clitorisul "the hood" atunci nu e foarte dureros dar daca piercingul se face in clitorisul propriu-zis atunci fii sigura ca ai nevoie de o anestezie puternica.
JohnnyX81

Data inscrierii: 15/Iun/2007

MesajTrimis: Mar Ian 29, 2008 3:45 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

---
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
JohnnyX81

MesajTrimis: Vin Feb 01, 2008 2:12 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

---
Sus
JohnnyX81

MesajTrimis: Joi Feb 07, 2008 7:59 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

---
Sus
misanthropia

Data inscrierii: 15/Mar/2009

MesajTrimis: Dum Mar 15, 2009 5:28 pm    Titlul subiectului: ... Raspunde cu citat (quote)

clitorisul e cel mai inervat din corpul uman( cca 8000 de terminatii) la asta se adauga vase de sange. doar gandeste-te ce poate face o tarabana bagata prin el. aia iti zice ca e bine cealalta ca e extraordinar. de fapt poti spune "pa" la viata sexuala pt totdeauna daca mergi pe principiul "eeee...pl..doar n-o sa mi se intample mie". gandeste-te ca poate fi doar un trend si de fapt nu iti trebuie. e valabil si la barbati. e trist sa ai nevoie de tabla sa iti faci treaba. in caz ca ajuta...
Sus
cadaver_depravity

Data inscrierii: 10/Noi/2008

MesajTrimis: Sam Aug 22, 2009 10:17 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

bine bine...sa zicem kl faci. insa eu nam gasit niciunde sa scrie despre piercingul propriu zis. si anume: la ce sa te astepti? ce e normal sa te doara? cat e normal sa te doara? cat de ok e sa se umfle sau cum iti dai seama dak e infectat? na...fati pierce fara sa stii asta. dak stie cineva ceva de un aftercare calumea sa scrie va rog.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul intim femei Ora este GMT
Du-te la pagina Anterioara  1, 2
Pagina 2 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community