FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
vanataie si umflare

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in spranceana
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Cata

Data inscrierii: 06/Ian/2011

MesajTrimis: Joi Ian 06, 2011 8:11 pm    Titlul subiectului: vanataie si umflare Raspunde cu citat (quote)

Salut. Debea mi-am facut pierce-uri in ureche si in spraceana(2 in cea stanga). La ureche merge super, insa la spranceana am ceva probleme. Sunt in a treia zi si partea dinspre spranceana a ochiului e vanata, ca si cum mi-as fi luat bataie, iar spranceana s-a umflat putin. Am fost la cabinetul scolii si a zis ca nu e infectie. Mi-a dat cu betadina si Baneocin(crema cu care ma dau de cand mi-am facut pierce-urile). De usturat nu ma usturat, si nu m-a usturat niciodata de cand am facut pierce-urile, si nici alt tip de durere n-am resimtit.
Inca ceva, deja in a doua zi nu-mi mai curgea sange, si acum imi curge din nou. Ce s-a intamplat?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in spranceana Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community