FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Pierce in tragus

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in ureche
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
imperfect

Data inscrierii: 18/Sep/2007

MesajTrimis: Mar Sep 18, 2007 9:07 pm    Titlul subiectului: Pierce in tragus Raspunde cu citat (quote)

sal.
de ceva timp ma tot gandesc sa-mi fac un pierce in tragus, sau omulet sau cum ii mai ziceti. m-am uitat pe net, daca doare, cum se ingrijeste etc.
faza e ca n-am 18 ani. trebuie sa ma duc cu parintii?? Confused? cam cat ar costa? as putea sa-l fac in orice salon specializat?
nikki

Data inscrierii: 07/Feb/2010

MesajTrimis: Lun Feb 08, 2010 1:41 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

bai, nu vreau sa iei de bun si sa zici ca e bine cum am facut eu.

m am dus frumusel si mi am luat un pierce... o branula(farmacie, 2 lei, cere din aia groasa...), daca esti pussy, sau ceva, cumpara ti si un spray(nu stiu cum ii spune.... spunei farmacistei ca sa nu te doara,... ca vrei sa ti dai pierce in ureche...15 lei) si m am mutilat singur. Daca ai ingredere sa tina cineva acul ala la ureghea ta, pune pe cineva. Nu ti trebuie facultate(scoala) ca sa ti dai o gaurica in ureche... si uita te si pe youtube cum se face intr-un tattoo shop,sa fii pregatit...

Daca se infecteaza ... scoate! acum nu o sa mori din cauza unui ca#cat din ala...

Da cu niste apa cu sare.. nu stiu de ce dar cica e de bine si cu niste alifie pe acolo...

Ahhhh... si daca e sa ti crape urechea de infectie, scoate fierul din ureche si baga niste antibiotice daca nu se vindeca du te la spital sa ti-o taie.

Poate e din cauza metalului and shit...
This is the way the children play,
This is the way the children play...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in ureche Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community