FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Nishte sugestii sau sfaturi...etc

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in buze si limba
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Ghebriel

Data inscrierii: 21/Sep/2007

MesajTrimis: Vin Sep 21, 2007 10:41 am    Titlul subiectului: Nishte sugestii sau sfaturi...etc Raspunde cu citat (quote)

Shocked Bum sall all.........
De vreo 2 zile ma tenteaza sa-mi fac piercing in limba.....si vreau sa stiu si eu ceva in legatura cu operatzionu asta...
In primu rand am 17 ani....MALE....,asha si sunt din BIstrita.........
Vreau sa stiu si eu daca este ceva salon SUPER PRO nu totzi psicho's....mda..
pe undeva prin BN......sau prin cluj.......ca nu am auzit de un salon de pierce pro pana acum....nu ma interesat in trecut doar acum....
Faza 2 e ca sper ca nu o sa vorbesc ca un ss...sss.ssss.sherpishol........OMG.... Shocked
Ok....am auzit ca la salon profesionisit o sa fie fara durere ca te anesteziaza de nu-ti simt capul...asa ca no problem..........+
Va rog sa ma jutati cu intrebarea asta Confused
YAYA....
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
attila- bizzzart tattoo

Data inscrierii: 06/Mai/2006

MesajTrimis: Vin Sep 21, 2007 2:24 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

sal, de sasait o sa sasaieshti numa daca vrei, faza cu anesteziatul "de nu-tzi simtzi capul" nu e tocmai adevarat, deoarece trebuie sa ai control asupra limbii tale sa nu tzi-l mesteci sau sa il inghitzi, dar anestezia este oricum suficienta ca sa nu simtzi mare lucru! in Cj sunt vreo 4 studiouri, din pacate numa la noi se pune piercing de limba din cate stiu, si ar fi bine sa vii cand vii cu 1 act de identitate, ca sa dovedesti ca ai 17 ani, in rest tot ce trebuie sa stii si sa respectzi o sa primesti scris!
Numai bine!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
Ghebriel

MesajTrimis: Vin Sep 21, 2007 5:14 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

As vrea o adresa sau un yahoo mess ID sa vb .....dak se poate...
On-topic-daca mai stiti info ...post here Shocked Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
attila- bizzzart tattoo

MesajTrimis: Vin Sep 21, 2007 6:19 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

str. Regele ferdinand nr.7/2 -cj
Sus
Ghebriel

MesajTrimis: Vin Sep 21, 2007 6:29 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Mersi mult....si apropo salonul asta e unul pro sper(legal).....
Thx
Sus
attila- bizzzart tattoo

MesajTrimis: Vin Sep 21, 2007 6:31 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

.............sa te convingi singur....
Sus
cadaver_depravity

Data inscrierii: 10/Noi/2008

MesajTrimis: Lun Noi 10, 2008 1:42 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

in bistrita nu sunt saloane. i know that...Sad dar mam descurcat si fara. am 11 pirsuri si fara salon:-J stie cineva un site de un se poate cumpara cleste pentru piercing?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in buze si limba Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community