FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
pierce

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Diverse
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
alexandra_dinescu
Vizitator

MesajTrimis: Joi Sep 21, 2006 9:25 pm    Titlul subiectului: pierce Raspunde cu citat (quote)

am si yo o intrebare d unde pot cumpara un cercel d nas steril si cam care sunt preturile.dak stiti vreun site ceva spuneti-mi si mie pls!
si ink o intrebare saloanele folosesc pistoale pt pierceing dak ele nu se pot steriliza?
Sus
Marel
Vizitator

MesajTrimis: Vin Aug 26, 2011 9:31 am    Titlul subiectului: pFlQKFaziEVOgcEJa Raspunde cu citat (quote)

Fell out of bed feeling down. This has birghtened my day!
Sus
Coaching
Vizitator

MesajTrimis: Lun Dec 21, 2015 12:47 am    Titlul subiectului: EmSyjButMmEEUVri Raspunde cu citat (quote)

I got several guys ttgeoher and we were able to buy a few boxes to share. They've been resting nicely, and I plan to have my first on Thanksgiving! Can't wait!
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Diverse Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Puteti crea un subiect nou in acest forum
Puteti raspunde la subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community