FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
pierce nou si sunt putin confuza

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale piercing
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
alexandra_dinescu
Vizitator

MesajTrimis: Lun Oct 02, 2006 12:58 pm    Titlul subiectului: pierce nou si sunt putin confuza Raspunde cu citat (quote)

hello:D.am si yo o mica dilema. mi-am facut azi un pierce in nas nu a durut prea tare si mi l-am facut la un salon.l-am intrebat p tipu care mi-a facut pierceu dak tre sa il ingrijesc intr-un mod anume si mi-a zis ca nu trebuie sa ii fac nimic doar sa am grija sa nu il agat sa nu umblu la el cu mana murdara si sa nu il zgarii p dinauntru.acum yo sunt putin confuza ca am o prietena in alt oras care si-a facut si ea pierce to in nas si ei i-a spus sa il curete de 2 ori p zi cu apa oxigenata si sa il spele cu sapun antibacterian...yo acum nush c sa fac sa il spal si yo cum a facut prietena mea sau sa il las in pace?pls help me Confused ......ps :cercelu e din titan dak are vreo importanta:D...rasp si mie la intrebari k sa stiu c sa fac si cum sa il ingrijesc:D:*
Sus
Dreea
Vizitator

MesajTrimis: Lun Oct 02, 2006 4:05 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Buna alexandra...poi eu nu l`am tratat cu nimik...si dak ai grija d el..chiar nu o s se infecteze...mie lafel mi sa zic k dak nu se infecteaza sa nu ii fac nimic...si il am deja din iunie!
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale piercing Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community