FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
infectie nas cred :cry:

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in nas si sept
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
simo_wtf

Data inscrierii: 12/Noi/2007

MesajTrimis: Lun Noi 12, 2007 6:35 pm    Titlul subiectului: infectie nas cred :cry: Raspunde cu citat (quote)

in august anul curent mi`am facut un pierce in nas si aveam un cercel carlig si in octombrie mi s`a inrosit zona si s`a umflat...dupa o sapt asa mi`a trecut..am skimbat cercelul si am pus unul cu alt sistem de prindere...cu bilutza la un capat..si acum mi s`a umflat iar si s`a inrosit si nu`mi mai trece.primul cercel era medicinal cica...acesta e de inox...ce ma fac? sa`mi pun unul de aur? stiu k titanul nu produce alergii dar nu prea se gaseste Sad[/b]
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
attila- bizzzart tattoo

Data inscrierii: 06/Mai/2006

MesajTrimis: Mar Noi 13, 2007 2:23 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

materialul in mare e acelashi, incearca sa-l ingrijesti, poate ai ranit canalul cand l-ai schimbat si de aceea ai probleme! bafta
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in nas si sept Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community