FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Pot sa imi fac pierce??

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Diverse
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
hy2rogen

Data inscrierii: 13/Noi/2007

MesajTrimis: Mar Noi 13, 2007 4:25 pm    Titlul subiectului: Pot sa imi fac pierce?? Raspunde cu citat (quote)

am 13 am pot sa imi fac pierce in limba fara parinti??adica ma refer sa ma duc numei eu fara sa vina si parintii ... Question
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Vizitator

MesajTrimis: Joi Noi 15, 2007 11:43 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

NU Very Happy
Sus
hy2rogen

MesajTrimis: Joi Noi 15, 2007 2:13 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Dc??
Sus
attila- bizzzart tattoo

Data inscrierii: 06/Mai/2006

MesajTrimis: Joi Noi 15, 2007 9:34 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

este ilegal sub 16 ani, chiar de merge 1 parinte cu tine! asta ii noua legislatzie la noi! Rolling Eyes
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
hy2rogen

MesajTrimis: Vin Noi 16, 2007 10:48 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

asa e sh in brasov??
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Vin Noi 16, 2007 3:34 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

in toata europa, iar in state sub 18!
Sus
hy2rogen

MesajTrimis: Dum Noi 18, 2007 6:36 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

da ma dar in brasov?? dak am 13?? .... vin cu fratemiu tot nu pot?? adik ma duc cu frateimu sa imi faca tot nu pot ??
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Lun Apr 28, 2008 5:05 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Tot nu poti. Si ce daca esti in Brasov ? Sau Brasovul nu o fi in Europa Laughing Trebuie sa fii cu unul din parintii si sa aveti amandoi acte de identitate.
Sus
Andu

Data inscrierii: 28/Apr/2008

MesajTrimis: Lun Apr 28, 2008 5:06 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Anonymous a scris:
Tot nu poti. Si ce daca esti in Brasov ? Sau Brasovul nu o fi in Europa Laughing Trebuie sa fii cu unul din parintii si sa aveti amandoi acte de identitate.

A fost scris de mine mesajul. Sczue, nu eram logat Embarassed
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
alex-lp
Vizitator

MesajTrimis: Joi Mai 22, 2008 7:51 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

logic nu poti..dar practic da. am o colega in clasa care la 13 ani sia facut in limba.in sibiu.pentru a nu crede ca vb prostii...uite link Very Happy hi5...acum are 14..
Sus
PoXy
Vizitator

MesajTrimis: Joi Ian 29, 2009 9:38 pm    Titlul subiectului: CE TAMPENIE:))) Raspunde cu citat (quote)

ba fratzii mei Smile) io am 14 ani sh miam faq pirs in lb la 13 ani sh cteva luni bha:))) in pitesti dak e...la tatoo nu la tatoo art tatoo e casa aia roz din statie d la bratianu Smile)) roksanarock dak vrei itzi dau sh nr;)
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Diverse Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Puteti crea un subiect nou in acest forum
Puteti raspunde la subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community