FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Piercingul in ceafa

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Alt tip de piercing
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
sascha

Data inscrierii: 03/Noi/2007

MesajTrimis: Vin Ian 04, 2008 12:53 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ce tare si nu ti l-a respins organismul ?? c fel d cercel ai? am avut si eu pierce intre sani dar mi l-a respins dupa vreo luna Sad( in legatura cu problema ta...cred k o sa ai nevoie d cnva sa ti-l puna la loc Razz
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Drinkalot

Data inscrierii: 06/Noi/2007

MesajTrimis: Dum Ian 27, 2008 11:53 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

am deja 3 luni de knd l-am pus si vad k m-am obisnuit cu el.nu ma mai doare dar in schimb se tot pune coaja in parti ,il curat des cu apa calduta cu sare (fara sa il dau jos) si e ok....da e invinetit nu e umflat nu ma doare deloc...e posibil sa fie de la frig...e infectat?ce sa fac sa il dau jos?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
sascha

MesajTrimis: Dum Ian 27, 2008 12:00 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

nush c sa zic..la al meu se facea din ce in ce mai mica pielea dintre bilutze ..si mi am dat seama k nu o sa-l tina. 4 sapt a durat la tine dak e de 3luni nush dak o sal mai expulzeze cel mai bn ar fi sa te duci la un salon si sai intrebi p-aia
Sus
Drinkalot

MesajTrimis: Lun Ian 28, 2008 6:36 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

pai si la mine tot am impresia k se strange pielea....si cum am mai spus se face coaja in dreptul bilutelor.dar nu ma doare deloc....sa il scot?ce sa fac?
Sus
Cedrik

Data inscrierii: 21/Ian/2006

MesajTrimis: Lun Ian 28, 2008 8:10 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

cojita aia e semn de vindecare... si dak se subtiaja pielea... nha nush ce sa zic... si la mine la spranceana e lafel... dak e sa il respinga de tot da`l jos si renunta la idee... ca sigur vei pati si a doua oara lafel. nu e nevoie de un alt perfuzor sa`l bagi.. Smile cat faci o radiografie nu se astupa gaura Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
Drinkalot

MesajTrimis: Mie Ian 30, 2008 10:31 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Pot sa ma dau cu ceva ...o crema nush orice....ca sa nu se mai intample chestia asta?ce se va intampla se micsoreaza pana il da de tot afara sau la un moment dat se va opri..totusi am 3 luni de zile e normal sa se intample?va rog sa ma ajutati chiar nu vreau sa il dau jos si nush ce sa fac Crying or Very sad Sad
Sus
JohnnyX81

Data inscrierii: 15/Iun/2007

MesajTrimis: Mie Feb 06, 2008 9:08 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

---
Sus
misanthropia

Data inscrierii: 15/Mar/2009

MesajTrimis: Dum Mar 15, 2009 5:17 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

uai om bun. lasa ceafa pt cina si apuca un fier-beton asa...la 3 metri. il treci de vreo 10-12 ori prin tine si esti cul. nu uita creieru. daca n-a trecut pe-acolo nu renteaza
Sus
sascha

MesajTrimis: Dum Mar 15, 2009 9:15 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

pierceurile nu se fac ca sa fii "cul" aia care si le fac pt asta sunt niste terminati Wink
Sus
moi.lolita

Data inscrierii: 23/Iul/2009

MesajTrimis: Joi Iul 23, 2009 3:45 pm    Titlul subiectului: pierce in obraz. Raspunde cu citat (quote)

in cat timp se vindeca un pierce in obraz...? eu il am de 3 zile, si e umflat. imi zice cineva cam in cat timp se desumfla? Smile ms
Sus
sascha

MesajTrimis: Joi Iul 23, 2009 10:38 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1 sapt- 10 zile. vreau si eu :Dsa-mi dau
Sus
getwildro

Data inscrierii: 26/Aug/2009

MesajTrimis: Mie Aug 26, 2009 8:34 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

sascha a scris:
1 sapt- 10 zile. vreau si eu :Dsa-mi dau

un tatuaj de la bodydesign , un cercel pentru piercing de la getwild.ro si te-ai remodelat
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Alt tip de piercing Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community