FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
fleshtube in limba???ce parere aveti de asta?

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in buze si limba
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
pitbull_tss

Data inscrierii: 16/Noi/2007

MesajTrimis: Vin Noi 16, 2007 3:27 pm    Titlul subiectului: fleshtube in limba???ce parere aveti de asta? Raspunde cu citat (quote)

flwsh in limba Shocked ...ooo daaa!!!tocmai am inceput sa-mi largesc gaura in limba (am de 6 ani pierce ) si as vrea sa aud pareri sau sfaturi dak se poate...diametrul vreau sal fac cam cat e tigarea...Smile)astept posturi
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
BMX

Data inscrierii: 30/Noi/2007

MesajTrimis: Vin Noi 30, 2007 7:24 pm    Titlul subiectului: se poate Raspunde cu citat (quote)

se poate uitate la asta ca isi baga pixuri si creioane in limba Smile) http://www.youtube.com/watch?v=yzCVeGeJVKQ
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mitzy

Data inscrierii: 28/Dec/2007

MesajTrimis: Vin Dec 28, 2007 12:37 pm    Titlul subiectului: Re: fleshtube in limba???ce parere aveti de asta? Raspunde cu citat (quote)

pitbull_tss a scris:
flwsh in limba Shocked ...ooo daaa!!!tocmai am inceput sa-mi largesc gaura in limba (am de 6 ani pierce ) si as vrea sa aud pareri sau sfaturi dak se poate...diametrul vreau sal fac cam cat e tigarea...Smile)astept posturi
nan Arrow nu prea ar e frumos,parerea mea,un pierce normal e mai finut ,mai estetic,dar nah fiecare cu parerea lui;
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Parac3lsius

Data inscrierii: 03/Dec/2007

MesajTrimis: Lun Ian 07, 2008 3:34 am    Titlul subiectului: Re: fleshtube in limba???ce parere aveti de asta? Raspunde cu citat (quote)

[/quote] nan Arrow nu prea ar e frumos,parerea mea,un pierce normal e mai finut ,mai estetic,dar nah fiecare cu parerea lui;[/quote]

Subsriu cu aceeasi parere. Pro pierce nu fleshtube, dar asta este doar parerea mea. Daca tie iti place, tu esti cel care hotaraste, nu tre sa te iei dupa noi, daca tu asta vrei... Very Happy
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
pitbull_tss

Data inscrierii: 16/Noi/2007

MesajTrimis: Joi Feb 21, 2008 10:36 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

imi facusem diametrul cam de 5mm dar pana la urma am renuntat pt ca era incomod...acum am din nou pierce normal si gaura s-a refacut la diametrul initial
dar a fost cat-de-cat interesant Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in buze si limba Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community