FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
salon

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Saloane tatuaje
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
twilight

Data inscrierii: 28/Noi/2007

MesajTrimis: Mie Noi 28, 2007 12:27 am    Titlul subiectului: salon Raspunde cu citat (quote)

salut!
ma intereseaza doua tatuaje,un kanji si al doilea un dragon ouroboros (care isi mushca coada)stilul japonez,adik subtire si fara aripi Razz in forma d opt intors(infinit)...caut un salon in bucuresti sau brasov.imi puteti da vre`un detaliu referitor la tarife?
tatuajele nu le vreau mari si nici fff complexe.
cam care e pretul?p cm2 color si pt un simbol kanji negru dc s poate.

multumesc...dc suna a reclama contact pm.

ciao. Razz
twilight

Data inscrierii: 28/Noi/2007

MesajTrimis: Sam Dec 15, 2007 2:26 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

com`on...chiar vreau sa imi fac zilele astea un tatuaj...tre sa stiu si eu cam ce buget imi trebuie...nu imi poate spune nimeni cat costa un cm2 color?va rogggggggg Rolling Eyes
ovidiutudoran

Data inscrierii: 20/Mar/2006

MesajTrimis: Mie Dec 26, 2007 6:17 pm    Titlul subiectului: Pot sa iti spun... Raspunde cu citat (quote)

Pot sa iti spun, dar noi suntem in Petrosani. Vezi semnatura! Tariful e 2,5 ron/cmp. -la noi. Wink

Data inscrierii: 06/Feb/2008

MesajTrimis: Dum Mar 02, 2008 11:22 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

salut

tatuajele la noi sunt 65 euro/ora
suntem salonul de tatuaje din mall vitan bucuresti
daca te intereseaza contatcteaza-ne

multumim

www.bodyart-tattoo.ro

tatuajemall@yahoo.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Saloane tatuaje Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community