FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Am nevoie de un sfat urgent pentru pierce buza

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in ureche
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Cristiana

Data inscrierii: 24/Dec/2007

MesajTrimis: Lun Dec 24, 2007 11:24 am    Titlul subiectului: Am nevoie de un sfat urgent pentru pierce buza Raspunde cu citat (quote)

dupa ce am fost la un centru specializat pentru un pierce in buza inferioara, o luna de zile a fost ok...nu s-a semnalat nicio reactie negativa. Ulterior, m-am trezit cu o mica "basica" in interiorul buzei, langa el...care a tot crescut. Nu am niciun fel de durere sau senzatie de disconfort. Am fost la centru si mi-au spus ca este o bucata de carne crescuta progresiv din interior, din canalul pierceului, datorita faptului ca tesutul superficial s-a rupt prea tare in momentul perforarii. Mi-au recomandat o crema cu antibiotic pe care o folosesc de 3 zile. Nu vad niciun progres. Mi-ati putea recomanda ceva? un spray sau o solutie pentru aplicarea pe mucoasa? Va multumesc mult! Sad
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in ureche Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community