FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Flesh Tunnels-Streching piercing
Du-te la pagina 1, 2, 3  Urmatoare

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Cercei pentru piercing
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Chazz_Cata

Data inscrierii: 30/Mai/2006

MesajTrimis: Joi Oct 19, 2006 7:57 am    Titlul subiectului: Flesh Tunnels-Streching piercing Raspunde cu citat (quote)

Am o intrebare pentru cei care au de-aface cu streching piercing.Am tunele mici de 1.6(cred k cei mai subtiri) si vreau sa-mi pun de 3mm. Smile Am vazut pe un site niste streching pins...si am citit pe forumul lor si spuneau aia ca e super usor cu aceste "ace" sa iti largesti si sa-ti introduci un tunel mai gros.Acum...intrebarea e...Daca pot sa la 1.6 la 3mm....fara complicatii? Question
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
costi

Data inscrierii: 31/Ian/2006

MesajTrimis: Joi Oct 19, 2006 12:58 pm    Titlul subiectului: salut Raspunde cu citat (quote)

de la 1.6 mai ai nevoie de o ''largire ''pana pe la 2.4 si de acolo direct 3 asta depinde si de tipul lobului tau..
Chazz_Cata

MesajTrimis: Joi Oct 19, 2006 1:21 pm    Titlul subiectului: Re: salut Raspunde cu citat (quote)

costi a scris:
de la 1.6 mai ai nevoie de o ''largire ''pana pe la 2.4 si de acolo direct 3 asta depinde si de tipul lobului tau..

Pai...si daca fortez putin... Question k nu cred k e prea mare diferenta intre unul de 2.4 si unul de 3mm.Plus k eu am gaurile astea de un an aproape...adica sunt vindecate de mult si cateodata am impresia ca s-au mai largit putin.Plus ca voi folosi un "ac" de largit(streaching pin)
Sus
costi

Data inscrierii: 31/Ian/2006

MesajTrimis: Vin Oct 20, 2006 10:13 am    Titlul subiectului: tra la la Raspunde cu citat (quote)

am prieteni si chiar sotia care si-au fortzat gaurile vechi,si au dat de belele,in sensul ca ,gaura aceea nu poate suporta o largire brusca si pielea crapa...si in acest fel.....la sotie eu am fost mai aproape dar prietenilor nu am avut ce le face si au ajuns sa renuntze....asa ca eu nu pot spune decat sa fi cumpatat si un sfat de la mine este sa-l faci mai in timp pentru a arata si bine....bafta
Chazz_Cata

MesajTrimis: Vin Oct 20, 2006 6:43 pm    Titlul subiectului: Ms mult. Raspunde cu citat (quote)

Ms mult pentru sfaturi....Asa am sa fac...o sa-mi pun de 2.4mm. Ms ca mi-ai raspuns asa de repede
Sus
rares-TunneL

Data inscrierii: 04/Iun/2007

MesajTrimis: Mar Iun 05, 2007 9:14 am    Titlul subiectului: re Raspunde cu citat (quote)

costi zimi cu ce maresc e de 13 14 mm acum si nu intra tunelu tunelu e de 16 ...zimi cu ce maresc ca nu am idee am luat un expender dar e de plastik si aluneca..Sad
Sus
rares-TunneL

MesajTrimis: Mar Iun 05, 2007 9:38 am    Titlul subiectului: re Raspunde cu citat (quote)

am reusit ..doare dar asta e :p e mare n-am ce`i face.. oricum pt chazz marirea mea a fost brusca de la 4 la 10 mm nam patit nimik la ureche a fost dureros pt ca a fost cu creionu ...dar daca iti faci cu pensule pana la 12 intra usor...bafta la tunele... acum vreau sa ma apuc si de dreapta Razz
Sus
rares-TunneL

MesajTrimis: Mar Iun 05, 2007 9:48 am    Titlul subiectului: re Raspunde cu citat (quote)

si o poza
Sus
rares-TunneL

MesajTrimis: Mar Iun 05, 2007 11:18 am    Titlul subiectului: sal Raspunde cu citat (quote)

l-am dat jos..din pacate dar era prea mare:P am ramas la dimensiunea de 12..adik gaura e de 14 dar cercelu de 12.... oricum..ce aweam in poza era de 16...deci prea mare..Sad aweti grija.. sa nu se crape ca arata urat
Sus
Six6

Data inscrierii: 24/Aug/2009

MesajTrimis: Lun Aug 24, 2009 1:40 pm    Titlul subiectului: O intrebare.. :D Raspunde cu citat (quote)

Am avut in ureke flesh de 2,5 si ieri am marit la 4.. cam cat timp sa il las pe al de 4 in ureke.. Ca sa pot sa maresc pana la 6 , si daca e ok sa maresc de la 4 la 6. Ms mult
Sus
getwildro

Data inscrierii: 26/Aug/2009

MesajTrimis: Mie Aug 26, 2009 8:35 pm    Titlul subiectului: Re: Flesh Tunnels-Streching piercing Raspunde cu citat (quote)

Chazz_Cata a scris:
Am o intrebare pentru cei care au de-aface cu streching piercing.Am tunele mici de 1.6(cred k cei mai subtiri) si vreau sa-mi pun de 3mm. Smile Am vazut pe un site niste streching pins...si am citit pe forumul lor si spuneau aia ca e super usor cu aceste "ace" sa iti largesti si sa-ti introduci un tunel mai gros.Acum...intrebarea e...Daca pot sa la 1.6 la 3mm....fara complicatii? Question

Eu te asigur ca merge si sa ajungi direct la 3mm de la o gaura simpla de cercel dar nu te-as sfatui, da-mi un mail pe contact@getwild.ro si iti voi recomanda niste cercei speciali pt asa ceva
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
sascha

Data inscrierii: 03/Noi/2007

MesajTrimis: Joi Aug 27, 2009 8:25 am    Titlul subiectului: Re: O intrebare.. :D Raspunde cu citat (quote)

Six6 a scris:
Am avut in ureke flesh de 2,5 si ieri am marit la 4.. cam cat timp sa il las pe al de 4 in ureke.. Ca sa pot sa maresc pana la 6 , si daca e ok sa maresc de la 4 la 6. Ms mult

e ok sa maresti de la 4 la 6. tine-l pe ala de 4 pana cand nu te mai doare deloc deloc. cel mai bine in jur de 3 saptamani. bafta la largit Very Happy
Sus
bLind

Data inscrierii: 06/Sep/2009

MesajTrimis: Lun Sep 07, 2009 3:44 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

SASCHA r u alive ? Sorry da vreau sa te intreb ceva, plz raspunde !
Sus
sascha

Data inscrierii: 03/Noi/2007

MesajTrimis: Mie Sep 09, 2009 1:39 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

sure. say it.

ps. am o problema cu pc-ul. iti las un nr de tel in privat si imi dai un mesaj daca e urgent.
Sus
bLind

Data inscrierii: 06/Sep/2009

MesajTrimis: Joi Sep 10, 2009 8:39 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sunt onorat ca mi-ai dat un nr. de tel. Smile Am citit un msj vechi pe TattooArtForum [sunt sigur ca esti aceeasi sascha (confirma plz)] in care spune-ai cuiva de crazy-factory. Ai facut comanda de piercing-uri la ei ? Dk DA da-mi si mie informatii, detalii ! More important: cum ai facut tu plata, si timpul in care ajunge pachetu' ? I read the info on the site despre plata, but I need to hear someone cu experienta ! Smile Daca ai alte recomandari, site-uri plz tell me!!! Multumesc !!!
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Cercei pentru piercing Ora este GMT
Du-te la pagina 1, 2, 3  Urmatoare
Pagina 1 din 3

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community