FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Flesh Tunnels-Streching piercing
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3  Urmatoare

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Cercei pentru piercing
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
sascha

Data inscrierii: 03/Noi/2007

MesajTrimis: Vin Sep 11, 2009 8:43 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

yea..sunt aceeasi sascha. nu am facut comanda de la ei dar cunosc pe cineva care face in mod constant. habar nu am cum a facut plata.. banuiesc ca prin pay-pal. nu stiu in cat timp ajung.

http://bodycandy.com

http://hollywoodbodyjewelry.com/

http://painfulpleasures.com/xcart/customer/home.php

bafta
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
bLind

Data inscrierii: 06/Sep/2009

MesajTrimis: Sam Sep 12, 2009 5:52 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Merci ptr variante ! tanx !!!

Ultima modificare efectuata de catre bLind la Lun Sep 14, 2009 10:46 am, modificat de 1 data in total
Sus
sascha

MesajTrimis: Lun Sep 14, 2009 7:33 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ok. toate intrebartile tale isi au raspuns pe site-ul lor. vrei sa iti dau copy-paste de acolo?
Sus
bLind

MesajTrimis: Lun Sep 14, 2009 10:44 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

That hurt ! I'm bleeding ! Stop tormenting, and shoot me already ! :d . x_x (R.I.P.)

Ultima modificare efectuata de catre bLind la Lun Sep 14, 2009 8:40 pm, modificat de 1 data in total
Sus
bLind

MesajTrimis: Lun Sep 14, 2009 10:58 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Jokin' ! "DON'T WORRY BE HAPPY" (is it from the song?).

Ultima modificare efectuata de catre bLind la Lun Sep 14, 2009 8:40 pm, modificat de 1 data in total
Sus
Six6

Data inscrierii: 24/Aug/2009

MesajTrimis: Lun Sep 14, 2009 2:35 pm    Titlul subiectului: ... Help Pls Raspunde cu citat (quote)

Am nevoie de un site de unde pot cumpara tot felul de flesh'uri , piercinguri.. etc.. Ms mult de raspuns.. PS: Site'u sa fie din romania.
Sus
sascha

MesajTrimis: Lun Sep 14, 2009 7:45 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

bLind a scris:
Jokin' ! "DON'T WORRY BE HAPPY" (is it from the song?). Folosesti PayPal, ce card ai atasat, ce banca ? don't feel offended. ARIGATO !!! (merci pe japoneza)

goddamn it dude! am zis mai sus ca eu nu am comandat de pe site dar ca stiu pe cineva care comanda frecvent. habar nu am ce card, ce banca etc. happy now? xD

ps. pentru Six6: site-ul asta s-ar putea sa iti fie de folos desi nu au cine stie ce pe el Razz http://www.tattoo-supplies.ro/
Sus
bLind

MesajTrimis: Lun Sep 14, 2009 9:06 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Crying or Very sad why? Evil or Very Mad nu era vb de crzy fac !!! wtf ???????????? wtf ????????????????????wtf????????????????????wtf??????????????????wtf???????????????wtf????????????????wtf???????????????wtf???????????????wtf????????????? hurting people is your job. ¿+jigoku shoujo+¿
Sus
sascha

MesajTrimis: Mar Sep 15, 2009 12:01 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Smile) lol. de pe celelalte nu am comandat

ps. ok ok i got it! i`m gonna change my job!
Sus
Pufi_Letal

Data inscrierii: 04/Iun/2009

MesajTrimis: Mar Sep 15, 2009 3:25 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

pierce-yourself...are cont pe flikr parca... id e pierce_yourself...au preturi bune si sunt din ro
Sus
bLind

MesajTrimis: Mar Sep 15, 2009 5:46 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

sascha a scris:
Smile) lol. de pe celelalte nu am comandat

ps. ok ok i got it! i`m gonna change my job!
that's better ! see it wasn't so hard ! Smile . Cum se incepe un flesh in lobul urechii ? cea mai usoara metoda ? incepand cu dezvirginarea. spasiba !
Sus
sascha

MesajTrimis: Mar Sep 15, 2009 8:01 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

http://wiki.bmezine.com/index.php/Stretching
ai aici tot ce trebuie sa stii.
Sus
bLind

MesajTrimis: Mie Sep 16, 2009 11:36 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Pufi_Letal a scris:
pierce-yourself...are cont pe flikr parca... id e pierce_yourself...au preturi bune si sunt din ro
EVRIKA...am gasit ce cautam pe http://www.pierce-yourself.ro/produse.php?cat=3 nu au prea multe marimi la piercing-uri, da am gasit ce-mi trebuie, multumesc fff mult Pufi_Letal !!!
Sus
Pufi_Letal

Data inscrierii: 04/Iun/2009

MesajTrimis: Mie Sep 16, 2009 5:45 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

cu placere Laughing ! si eu acum incep fleshu in lobul drept...incet dar sigur Laughing
Sus
adi.marcu

Data inscrierii: 19/Sep/2010

MesajTrimis: Dum Sep 19, 2010 5:58 pm    Titlul subiectului: help me Raspunde cu citat (quote)

salut tuturor...am si eu o intrebare...miam comandat un flesh de 3,2mm si un expender de 5mm...momentan am gauri de cercel...am un piercing in ureche..si as vrea sa pun acel flesh...are ceva daca il fac direct de 3,2mm?
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Cercei pentru piercing Ora este GMT
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3  Urmatoare
Pagina 2 din 3

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community