FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Penru buric

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Cercei pentru piercing
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Monik

Data inscrierii: 13/Mai/2006

MesajTrimis: Sam Mai 13, 2006 9:57 am    Titlul subiectului: Penru buric Raspunde cu citat (quote)

Buna tuturor, am si eu un piercing in buric si as vrea sa imi iau un nou cercel, unde pot gasii si eu o gama mai variata de unde pot alege, sau unde ma pot interesa as vrea sa vad niste modele noi, ceva mai special,
ma poate ajuta cineva?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ana
Vizitator

MesajTrimis: Mar Mai 16, 2006 6:52 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

cauta la www.tattoo-sfinx.ro, am vazut pe site-ul lor, la piercing.
Sus
JohnnyX81

Data inscrierii: 15/Iun/2007

MesajTrimis: Vin Iun 15, 2007 1:57 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

---
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
JuTattoos

Data inscrierii: 09/Aug/2007

MesajTrimis: Dum Aug 12, 2007 12:10 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

da un search pe google. Twisted Evil si cauta www.tattoo-supplies.ro aici au de toate.dai comanda.
getwildro

Data inscrierii: 26/Aug/2009

MesajTrimis: Lun Sep 28, 2009 10:13 pm    Titlul subiectului: cercei si accesorii body piercing Raspunde cu citat (quote)

le poti gasi pe www.getwild.ro . ciao
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Cercei pentru piercing Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community