FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Tatuaj in talpa

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale tatuaje
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Ovidu

Data inscrierii: 19/Oct/2006

MesajTrimis: Joi Oct 19, 2006 12:18 pm    Titlul subiectului: Tatuaj in talpa Raspunde cu citat (quote)

vreau sa imi fac un tatuaj in talpa, e posibil , doare; delatfel vreau sa stiu daca dupa terminarea tatuajului pot merge fara dureri sau tre sa fac ceva repauz? Shocked
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Ovidu

MesajTrimis: Vin Oct 20, 2006 10:20 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

nici un raspuns pana acuma? Sad
Sus
attila- bizzzart tattoo

Data inscrierii: 06/Mai/2006

MesajTrimis: Vin Oct 20, 2006 3:55 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

....doare ca draq, potzi sa mergi, si nu are nici un rost ca se sterge in 2-3 luni de tot!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
Ovidu

MesajTrimis: Dum Oct 22, 2006 7:32 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

aham deci n-are rost,a? mai ales daca doare rau.........
Sus
eu
Vizitator

MesajTrimis: Dum Oct 29, 2006 7:51 pm    Titlul subiectului: Nu ai ce face Raspunde cu citat (quote)

de durut nu te doare depinde cat de gros e stratul de piele necrozata (moarta ) daca e gros nu simtzi mai nimic, poate te gadila Iar dupa un timp tatuajul se sterge Wink . In concluzie las-o balta Wink
Sus
Ovidu

MesajTrimis: Mar Oct 31, 2006 1:36 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

aproximativ asa cam in cat timp se sterge? tine si el vreo cativa ani.........?
Sus
attila- bizzzart tattoo

MesajTrimis: Mar Oct 31, 2006 2:47 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

.....zic ca doare rau, indiferent de piele (am avut in talpa) si tzine 3-4 saptamani, daca ai noroc poate mai mult (dar cu putzin).......
Sus
Ovidu

MesajTrimis: Mie Noi 01, 2006 12:58 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

aaaa ,pai n-are rost atunci:)) tre sa ma gandesc in alt loc.......da nu stiu unde ,asa intr-un loc unde nu sare la lume in ochi.....poate peste cativa ani nu o sa mai imi placa si deasta...............
Sus
attila- bizzzart tattoo

MesajTrimis: Mie Noi 01, 2006 2:24 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

hai ca itzi postez poza la galeriile private pag 20 daca totul merge bine cu ce am avut ultima data in "talpa", si pe mine clar ca m-a tzinut cam 4 saptamani......
Sus
attila- bizzzart tattoo

MesajTrimis: Mie Noi 01, 2006 2:28 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

sorry, nu mai gasesc poza, daca totusi dau de ea te anuntz!
Sus
Ovidu

MesajTrimis: Vin Noi 03, 2006 10:11 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

merci frumos , chiar m-ai facut curios acuma....ia vezi poate o gasesti.
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Mar Noi 07, 2006 8:40 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

....o gasesti la galeriile private pag 20....attila- bizzzart tattoo[/img]
Sus
Ovidu

MesajTrimis: Joi Noi 09, 2006 10:41 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

aham, frumos dar mic Very Happy
Sus
Triple X TaToo xXx

Data inscrierii: 12/Iul/2007

MesajTrimis: Joi Iul 12, 2007 9:12 am    Titlul subiectului: Re: Tatuaj in talpa Raspunde cu citat (quote)

Decat in talpa mai bn unu pe marul Lui Adam Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Cool Razz
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale tatuaje Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community