FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Oare ce se intampla!?

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in spranceana
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
HiJack
Vizitator

MesajTrimis: Vin Sep 23, 2005 2:06 pm    Titlul subiectului: Oare ce se intampla!? Raspunde cu citat (quote)

Mi-am facut piercing in spranceana saptamana trecuta si a inceput sa se invineteasca. E normal? La inceput a fost o mic vanataie, insa acum s-a marit si s-a ingalbenit. Cel care mi-a facut piercingul mi-a spus ca o sa se invineteasca in n-am crezut ca o sa fie asa de rau.
Sus
Korektu'
Vizitator

MesajTrimis: Sam Sep 24, 2005 8:57 am    Titlul subiectului: Re: Oare ce se intampla!? Raspunde cu citat (quote)

Nu te impacienta, sprancenele in general se invinetesc, piercingul a fost o lovitura puternica prin tesut, iar fiind la suprafata, se vedea o sangerare interna. Fiind galben nu inseamna neaparat ca este grav, uneori o vanataie mai veche poate aveo o astfel de culoare.
Poti pune comprese reci pe spranceana (insa sa nu apesi prea tare) pentru a ajuta tesutul umflat sa se contracte.
Daca vanataia continua sa evolueze ar trebuie totusi sa te vada un medic.
Sus
Mike

Data inscrierii: 28/Sep/2005

MesajTrimis: Mie Sep 28, 2005 7:26 am    Titlul subiectului: Re: Oare ce se intampla!? Raspunde cu citat (quote)

DA!!! nu iti face probleme e un lucru normal, mai ales in cazul acestui piercing.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Hallow

Data inscrierii: 07/Sep/2005

MesajTrimis: Mie Sep 28, 2005 1:14 pm    Titlul subiectului: Re: Oare ce se intampla!? Raspunde cu citat (quote)

Nu cred ca m-ai de zis nimik, m-au completat cei de mai sus
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in spranceana Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community