FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
pierce in buric...

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Diverse
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
moon saylor

Data inscrierii: 20/Oct/2006

MesajTrimis: Vin Oct 20, 2006 9:34 am    Titlul subiectului: pierce in buric... Raspunde cu citat (quote)

Acum o saptamana mi-am facut un piercing in buric..singura...cu ac steril, cercel titan, etc... totul a decurs bine , desi a cam durut .Timp de cateva zile nu m-a deranjat deloc, ma durea putin , insa din experienta stiu k e normal ( mi-am mai facut de cateva ori singura piercing).Insa acum parca intra cercelul in carne ("surubelul" cercelului-piatra de sus)-ESTE NORMAL? k ma cam deranjaza..shi in plus..nu stiu daca are vreo importanta..dar in jurul cercelului este putin rosu..shi de durut nu doare.Va rog dati-mi un sfat..k sa-l dau jos parca nu vreau..avand in vedere cat mi l-am dorit..-shi cat am suportat pt el.Adaug k am mare grija de zona respectiva..pastrez locul curat, dau cu tetraciclina, curat cu sapun antibacterial si rivanol...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Diverse Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Puteti crea un subiect nou in acest forum
Puteti raspunde la subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community