FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
un nou inceput

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Experiente tatuaje
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
patrokle

Data inscrierii: 02/Mar/2006

MesajTrimis: Joi Mar 02, 2006 9:24 pm    Titlul subiectului: un nou inceput Raspunde cu citat (quote)

eu am decis sa imi fac un tatuaj... dupa o despartzire...ceva de genu sa uit de ceea ce a fost, un nou inceput:) asha am facut shi inainte cu piercingul pe care aacuma lam scos:) in schimb cu tatuajul...intro zis mam decis shi am mers la salon shi mi lam facut:) sunt super multzumita de el:) arata bine shi nu am avut probleme cu el iar durerea... e suuportabila:) mai insuportabila e cand te duci la epilat:P deci ...merita:) am zis k imi place mult ?? Smile) un sfat doar.. sa facetzi un tatuaj duar daca suntetzzi total convinse
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
GinaG

Data inscrierii: 09/Mar/2006

MesajTrimis: Vin Mar 17, 2006 7:55 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

buna. Eu nu mi-am facut nici un tatuaj, inca Wink, am zis ca dupa despartiri dinastea, eu ma consolam cu o schmbare de look, ceva tuns par, sau eu stiu ce .... nu drastic asa, tatuaj, dar cred ca o sa imi fac si eu un tatuaj pana la urma.... Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Nickster

Data inscrierii: 15/Aug/2006

MesajTrimis: Mar Aug 15, 2006 1:20 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

woleu mai nou iti faci tatuaj cand e ceva drama ... te desparti de cineva .. se intampla ceva ... ..

eu zic ca un tatuaj nu te ajuta sa uiti de cineva ba chiar iti aduce aminte de ce ti l-ai facut .... mai marfa e de aniversari sau alte chestii ... spre exemplu cum mi-am facut si eu un cap de leu ca sunt de zodie leu si l-am facut cand am facut 18 ani ...

si cand ma uit la el ma gandesc ca nu are rost sa mai incalc legea Smile)))) joking ..... oricum bv tie Smile
JohnnyX81

Data inscrierii: 15/Iun/2007

MesajTrimis: Sam Feb 09, 2008 10:19 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

---
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Experiente tatuaje Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community