FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
unde pot gasi ......

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Simboluri tatuaje
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Q-DOg
Vizitator

MesajTrimis: Dum Ian 29, 2006 9:00 pm    Titlul subiectului: unde pot gasi ...... Raspunde cu citat (quote)

unde pot gasi sau daca mai aveti tatuaje cu caini si serpi mi ati de marer folos
ma pute-ti contanta la yd sau mailul parac3tamol@yahoo.com
mc
Sus
Manu'
Vizitator

MesajTrimis: Vin Mar 17, 2006 8:00 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Vezi ca si pe sita asta, la galerii sunt tatuaje cu cainei si serpi si cred ca orice salon de tatuaje, daca vrei sa iti faci un tatuaj acolo, poate sa iti ofere o goraza de modele. Uite exemple: http://www.bodydesign.ro/index.php?catID=218
http://www.bodydesign.ro/index.php?catID=220
Sus
ana maria

Data inscrierii: 09/Iul/2006

MesajTrimis: Dum Iul 09, 2006 6:38 pm    Titlul subiectului: Re: unde pot gasi ...... Raspunde cu citat (quote)

poi intra pe google...shi ai sa gasesti o multimie de tatuaje..cu caini shi serpi.....
Nickster

Data inscrierii: 15/Aug/2006

MesajTrimis: Mar Aug 15, 2006 10:23 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Prerea mea ca cel mai mult conteaza sa iti placa si sa fie cat de cat unicat ... bine ca dupa ce iti faci tu .... o sa mai apara altii ca al tau dar nu prin jurul tau Smile) zic eu ... pt ca vad si il tin minte si incearca si el sa caute sau sa-l faca ca al tau Razz ........

cautati un prieten care stie sa deseneze super tare si punel sa iti faca un tatuaj ... sau cauta pe net odc .... si trage cat mai multe tatuaje si vezi ce si cat se repeta Smile

Bafta
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Simboluri tatuaje Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community