FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
vreau si eu pierce in limba......:)

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale piercing
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Denisa

Data inscrierii: 05/Feb/2008

MesajTrimis: Mar Feb 05, 2008 10:04 am    Titlul subiectului: vreau si eu pierce in limba......:) Raspunde cu citat (quote)

salutare.....mai...vreau si eu un pierce in limba....dar imi este putin frica....doare tare??cati ani tre a ma ca sa imi pot face pierce'ul??de unde imi pot lua cercei???cam cat costa??sper sa imi puteti raspunde...multumesc anticipat...Very Happy
azazel

Data inscrierii: 14/Aug/2008

MesajTrimis: Joi Aug 14, 2008 8:05 am    Titlul subiectului: Re: vreau si eu pierce in limba......:) Raspunde cu citat (quote)

Denisa a scris:
salutare.....mai...vreau si eu un pierce in limba....dar imi este putin frica....doare tare??cati ani tre a ma ca sa imi pot face pierce'ul??de unde imi pot lua cercei???cam cat costa??sper sa imi puteti raspunde...multumesc anticipat...Very Happy

hey Smile ... eu tocmai mi'am facut in limba acu 2 zile...app, am 15 ani :d...adevaru e ca m`am dus, crezand ca o sa doara, dar a fst invers; mai ales ca`ti amorteste limba...daca te duci la un salon :d simti doar putin cand baga acul...ca si cum te-ai musca de limba, nu mare lucru.m`a costat 80 cu tot cu pierce...
GratZiela

Data inscrierii: 08/Mai/2009

MesajTrimis: Vin Mai 08, 2009 6:05 pm    Titlul subiectului: Re: vreau si eu pierce in limba......:) Raspunde cu citat (quote)

azazel a scris:
Denisa a scris:

hey Smile ... eu tocmai mi'am facut in limba acu 2 zile...app, am 15 ani :d...adevaru e ca m`am dus, crezand ca o sa doara, dar a fst invers; mai ales ca`ti amorteste limba...daca te duci la un salon :d simti doar putin cand baga acul...ca si cum te-ai musca de limba, nu mare lucru.m`a costat 80 cu tot cu pierce...

CrEde`ma cA am si eu piEcing de pe 1 Mai..Si nu am luAt nicIun kkt de solutZie antibactEriana...PluS ca mi l`am faCut on stReeT.. Very Happy (dE un priEten) si nU am aVut niCi pe draCu.. Razz...acum ma jOc cu el...A sApat putZin ,da` e noRmal..;x...Nu`tZi fiE teAma..Nu tE doarE mai dEloc..D`abiA dupa 10 orE tI se umFla putZin limba..da` in 2 Zile`tZi rEvi..(in 2 ZIle lImbutZa meA Si`a reVenit)aaaa...Un piErcE de limBa coSta cam 15 lEi(150.00) si potZi sa tE duCi la salOn da` tE storC aia dE bani... Embarassed Dai un miLion la salOn..Acu` coSta 95 lei ca sAt`Zi faci un amArat de piErcing...Si nu Stiu daCa trEbuie sa ai o varSta anume ca sa`tZi potZi face piErcing.. Shocked
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
salonta

Data inscrierii: 01/Iul/2008

MesajTrimis: Joi Mai 14, 2009 4:40 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

hey hey hey....depinde de la persoana la persoana durerea... Smile pe mine la primul piercing in lb m-a durut aproximativ 1 saptamana...si dureri ingrozitoare..dimineatza nu m-ai puteam imi venea sa renunt...si la al 2-lea si m-ai dureros a fost... numai akm a trecut...si tzin sa mentzionez k numai mort de beat eram pana sa mi se vindece..asa m-ai scapam de durere..stiu ca nu este bine.,..dar asta este .
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale piercing Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community