FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
PIERCINGUL IN BUZA INFERIOARA- CUM SE FACE?

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in buze si limba
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
BlackVirus

Data inscrierii: 15/Noi/2007

MesajTrimis: Joi Feb 07, 2008 9:28 am    Titlul subiectului: PIERCINGUL IN BUZA INFERIOARA- CUM SE FACE? Raspunde cu citat (quote)

deci aseara i'am facut unei fete gaura (dupa ce am bagat o sticlutza de dentocalmin-nu a simtit nimic)in buza inferioara, mai pe colt.chestia ca am scos rpd acul, si am incercat sa bag pierceul dar nu am mai gasit gaura ( de iesire...cum trebuia sa procedez?sa tin acum mai mult ? sau sa incerc sa bag pe langa ac si dupa aia sa scot acul.ca ii dau acus din nou...multumesc anticipat pentru raspunsuri

p.s. gaura am facut'o de sus in jos- adica din interior spre exterior.e bn?sau sa o fac invers?

p.s.s. am auzit ceva de branula ca acu trebuie sa fie de niste dimensiuni...eu am luat unu mai subtire decat acul(aveam un acc prin casa si am pus unu langa altu) si am auzit ceva de 1.6 sau 1.5 .de cat trebuie sa fie?

last edit: eu am luat doar acul ala mare de la branula.trebuia sa las cu plasticul ala si asa sa treaca si el prin gaura si sa scot acu si sa las ala acolo si sa bag pierceul ?Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Blaj

Data inscrierii: 19/Iun/2006

MesajTrimis: Lun Noi 03, 2008 1:25 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

OMG !!!!!! Prietene fata aia iti era dusman ? sau de ce ai chinuito atat ? Daca vrei sa inveti cum se face mergi si fa niste cursuri de piercing la un salon de tatuaje si piercing.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in buze si limba Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community