FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
modele tatuaje

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Simboluri tatuaje
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
zbrly

Data inscrierii: 13/Iul/2007

MesajTrimis: Vin Iul 13, 2007 6:53 am    Titlul subiectului: modele tatuaje Raspunde cu citat (quote)

in primu rand vreau sa va salut pe toti....sunt nou pe forum si sper sa ma inteleg zuper cu voi...apropo sunt super pasionat de tatuaje dar pana acum nu am nici unu Sad(Sad(Sad(.. dar vreau sa-mi fac...ce ma intereseaza dak aveti modele k sunt cam nehotarat...am mai cautat pe google dar in special as vrea sa vad de la profesionisti pentru a-mi alege si salonul unde sa-mi fac tatuaj...ma ntereseaza in special modele cu monstrii sau ceva inspaimantator !!! sper sa ma bage si pe mine cineva in seama :-S zbye :*
JohnnyX81

Data inscrierii: 15/Iun/2007

MesajTrimis: Joi Feb 07, 2008 4:20 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

---
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Simboluri tatuaje Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community