FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
O sa doara?

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale tatuaje
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Diana
Vizitator

MesajTrimis: Vin Sep 30, 2005 11:50 am    Titlul subiectului: O sa doara? Raspunde cu citat (quote)

Salutare am si eu o intrebare, vreau sa-mi fac un tatuaje pe fesa stanga, voi ce ziceti o sa doara?
Sus
Mua

Data inscrierii: 23/Sep/2005

MesajTrimis: Vin Sep 30, 2005 12:16 pm    Titlul subiectului: Re: O sa doara? Raspunde cu citat (quote)

Chiar nu o sa-ti vina sa crezi da' fundul este un dintre zonele cel mai putin dureroase.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
athommuska

Data inscrierii: 01/Oct/2005

MesajTrimis: Lun Oct 03, 2005 1:35 pm    Titlul subiectului: O sa doara? Raspunde cu citat (quote)

Durerea in zona de care zici, asa cum a mai afirmat si un alt user, e mai mult decat suportabila.Multe fete compara tatuajul cu epilatul.In special atunci cand isi fac in zona lobara sau spate, deci in zone mult mai dureroase decat fesa.Pe o scara de la 1 la 10, pe fasa e de 3.5 maxim 4, avand in vedere ca in zona lombara ajunge undeva pe la 6.5 iar pe spate, omoplat, 7-7.5.
Vizitator

MesajTrimis: Mar Feb 07, 2006 6:37 pm    Titlul subiectului: Re: O sa doara? Raspunde cu citat (quote)

Diana a scris:
Salutare am si eu o intrebare, vreau sa-mi fac un tatuaje pe fesa stanga, voi ce ziceti o sa doara?
Embarassed Embarassed Razz Idea Idea Question
Sus
lorentzolau

Data inscrierii: 14/Feb/2006

MesajTrimis: Joi Feb 16, 2006 12:16 pm    Titlul subiectului: Re: O sa doara? Raspunde cu citat (quote)

Diana a scris:
buna la tine tattoo pe fesa locuriile cela mai dureroase sunt:incheeturiile(maini si picioare) piept, zona gatului, buric,si zona biceps(sub) unde sunt zone cu pielea sensibila asa ca locul unde ai vreau u sa te tattoo-ezi nu cred ca ar fi dureros. bafta
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
ovidiutudoran

Data inscrierii: 20/Mar/2006

MesajTrimis: Lun Apr 17, 2006 3:32 pm    Titlul subiectului: Nu cred ca doare mai mult ca la un epilat inhinal Raspunde cu citat (quote)

Nu cred ca doare mai mult ca la un epilat inhinal Wink
Te asteptam la salon...

Data inscrierii: 12/Iul/2007

MesajTrimis: Lun Iul 16, 2007 10:40 am    Titlul subiectului: Re: O sa doara? Raspunde cu citat (quote)

Mi-as face si eu unu in talpa ce ziceti doare??? Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale tatuaje Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community