FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
De care cercel?

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Cercei pentru piercing
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Bigguy

Data inscrierii: 07/Sep/2005

MesajTrimis: Vin Sep 30, 2005 12:12 pm    Titlul subiectului: De care cercel? Raspunde cu citat (quote)

Salutare, uite ma gandeam la cercelul meu din spranceana si intrebam daca e klumea asta pe care il am (este unul din ala circular cu bila) sau sa imi pun altul, voi ce ziceti?
Stiffler
Vizitator

MesajTrimis: Lun Oct 03, 2005 5:43 am    Titlul subiectului: Re: De care cercel? Raspunde cu citat (quote)

Parerea mea e ca cel in forma de haltera (drept cu bile la capat) e cel mai potrivit pentru piercingul in spranceana...
Sus
rain-drop
Vizitator

MesajTrimis: Mar Feb 07, 2006 7:57 pm    Titlul subiectului: nu neaparat Raspunde cu citat (quote)

cred ca este ok..orice model...mir una imi place shi cel cu tzepi la capete.. Wink
Sus
Filip
Vizitator

MesajTrimis: Lun Mar 27, 2006 8:01 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

sa nu iti pui in oricecaz cu tija dreapta k traage spranceana destul de rau(depinde si de spranceana).......poti sa incerci sati pui O-ring
Sus
tatua102388

Data inscrierii: 30/Ian/2007

MesajTrimis: Mar Ian 30, 2007 8:36 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

pentru sprancene se pun banane mah copii... Razz

banane... asa se numesc cerceii aia curbati... au diferite marimi... ce-i drept in romania nu prea exista asa mare diversitate in materie de cercei pt piercing... Ma duc intr-o bijuterie si intreb de asa ceva , se uita stramb vanzatoarea la mine, si se holbeaza la banana oe care deja o am sau la vreun tatuaj ... eh... asta-i romania... bine ca putem pleca...

Sunt mai ok bananele pt ca sunt curbate si nu exista riscul sa iasa asa usor... plus ca arata mai bine decat un barbell.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Cercei pentru piercing Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community