FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
piercingul in spranceana e divin....:x

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in spranceana
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
tzuk

Data inscrierii: 17/Apr/2008

MesajTrimis: Joi Apr 17, 2008 9:30 am    Titlul subiectului: piercingul in spranceana e divin....:x Raspunde cu citat (quote)

Very Happy ... gata... mi-am facut si eu piercing in spranceana... e divin.... si nu a durut nici macar putin... adica, eu mi l-am facut la spital la o doctorita chirurg plastician si mi-a facut anestezie.... oricum nu cred k era dureros... si chiar daca ar fi putin dureros... credeti-ma p cuvant... MERITA... Very Happy Very Happy Very Happy ...[/b]
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
sascha

Data inscrierii: 03/Noi/2007

MesajTrimis: Lun Apr 21, 2008 1:09 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

singurul loc in care nu mi as face Smile))) nu mi plac deloc pierceurile in spranceana Smile am 2 in buza si unul in sept ..mi as mai da unul in buza dar in spranceana niciodata Wink) oricum e bine k iti place tie Very Happy daca cineva iti zice k e nashpa dal in ***** masii Very Happy
Sus
Semolina

Data inscrierii: 28/Iul/2008

MesajTrimis: Dum Aug 03, 2008 5:39 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nu am,si nici nu cred ca o sa-mi pun...ma rog de parinti de 2 luni sa ma lasa sa-mi pun in nas unul micut:( dar oricum cand vad la cineva in spranceana, imi plac foarte mult :love: mai ales la un baiat Embarassed
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in spranceana Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community