FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
daca aveti nevoie de pareri profesioniste despre tatuaje
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3  Urmatoare

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Saloane tatuaje
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
ovidiutudoran

Data inscrierii: 20/Mar/2006

MesajTrimis: Mar Dec 18, 2007 9:47 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cornel-FashionTattoo a scris:
Eu am incercat sa ti arat ca bati campii. Dar daca nu intelegi succes la tatuaje, la vandut atv-uri, la facut videoclipuri , la plimbat cu A4 ala smecher pe care il ai. Ca doar cu toate chestiile astea te laudai in unul din posturile tale. Dar cat tine de partea cu tatuajele realizate de tine.... las galeria ta foto sa vorbeasca de la sine. Toate cele bune Twisted Evil

Bine frate. Asa sa faci. Eu nu pun toata ziua poze in galerie. Sunt un om ocupat. Mai am si altceva de facut...Bafta in continuare...Si tatuajul e o arta , nu o manie si nici un servici, pentru mine... Laughing Deci nu are rost sa facem atata caz...

Data inscrierii: 06/Feb/2008

MesajTrimis: Mie Feb 06, 2008 9:11 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

salut la toata lumea
adresa mea de mail este tatuajemall@yahoo.com
si tin sa-mi adresez tot respectul catre Fashion Tattoo si Bizzart tattoo doua saloane cu adevarat profesioniste din toate punctele de vedere. Toata stima inca odata si felicitari asha DA.
va multumesc

www.bodyart-tattoo.ro

tatuajemall@yahoo.com

Ultima modificare efectuata de catre johntattoo la Dum Mar 02, 2008 11:15 am, modificat de 1 data in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
ovidiutudoran

MesajTrimis: Vin Feb 08, 2008 7:11 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

!!! Wink

Ultima modificare efectuata de catre ovidiutudoran la Vin Feb 08, 2008 9:11 pm, modificat de 1 data in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
Cornel-FashionTattoo

Data inscrierii: 02/Mar/2006

MesajTrimis: Vin Feb 08, 2008 7:37 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Vezi ca ai inceput sa devii obraznic tarane. Hai mai subtire cu comentariile lipsite de orice sens pe acest forum. Inchei aceasta discutie cu in sfat " invata sa mai tatuezi " puscariasule si pe urma sa ai tupeu sa vorbesti. Apropo tarane Attila e din Cluj nu din Bucuresti.

Ultima modificare efectuata de catre Cornel-FashionTattoo la Vin Feb 08, 2008 7:56 pm, modificat de 1 data in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
ovidiutudoran

MesajTrimis: Vin Feb 08, 2008 7:49 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

!!!! Idea

Ultima modificare efectuata de catre ovidiutudoran la Vin Feb 08, 2008 9:10 pm, modificat de 1 data in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
Cornel-FashionTattoo

MesajTrimis: Vin Feb 08, 2008 8:07 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ce prieteni ai tu tarane in Bucuresti care ar putea sa ma impresioneze ? Daca vrei sa vorbim de smecherie ai sa vezi ce inseamna smecherie
ovidiutudoran

MesajTrimis: Vin Feb 08, 2008 9:07 pm    Titlul subiectului: IMPORTANT !!! Raspunde cu citat (quote)

OK. In urma discutiilor telefonice dintre mine si Cornel, vreau sa spun, ca ceea ce se petrece pe acest forum este o mare problema. Dupa ce am vorbit telefonic, am relizat ca unii oameni, nu sunt ceea ce par a fi aici pe forum. Exemple: Cornel (Buc.) si Dan (Craiova). Aceste conflicte care aparent sunt majore, au fost declansate de unii artisti, care isi vad doar propriile interese. Aceasta este concluzia pe care am tras-o azi. Pacat ca trebuie sa ne certam, sa ne spurcam...etc. si intr-un tarziu sa ne dam seama ca nu suntem ceea ce parem a fi. Fiecare incearca sa nu isi pateze imaginea si atunci, stimulat, apeleaza la fel-de-fel de tertipuri pentru a iesi la suprafata. Cred si vreau sa cred ca nu ma insel, ca Dan si Cornel sunt baieti de treaba. Pacat ca am ajuns sa discutam mai serios abia dupa 4 ani. De fapt asta se si urmareste. Sa se creeze tabere, bisericute sau chiar mai rau, sa se distruga tot ceea ce are 2,3 sau mai multi membri. Ideea este ca unii dintre noi am ajuns sa ne dam seama de aceste interese personale ale unora, care atata publicul asupra unor artisti tattoo (cu perdea, elegant) si apeleaza la dezinformare in masa si la denigrarea publica a imaginii. Se stiu ei, cei care sunt cu musca pe (kk) caciula...Sa nu mai dam nume...Oricum, imi pare bine ca "ni s-au aprins beculetele" la timp in privinta acestor instigari si spre surprinderea unora, chiar ajungem din dusmani sa fim mai apropiati, chiar cu sanse sa devenim prieteni. Nu vreau sa se inteleaga ca si eu perii pe cineva anume, dar, cum am mai spus, recunosc intotdeauna, cand gresesc. Nu stiu daca poate fi considerata o greseala, ceea ce am facut eu, dar cu siguranta, am fost influentati sa ajungem aici. Daca cineva pricepe cu adevarat substratul acestui reply, e bine sa mai mediteze asupra subiectelor din acest forum si daca vor reciti topice mai vechi, isi vor da seama ca ceea ce scriu se sustine. Ar fi foarte bine sa ne cunoastem mai bine in alte ipostaze si nu aici pe forum. Bafta tuturor! Idea

MesajTrimis: Vin Feb 08, 2008 9:33 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Am stat de vorba cu Ovidiu si pot sa spun ca mi am schimbat parerea despre el. Intradevar atunci cand apuci sa discuti cu cineva la telefon si nu pe forum iti schimbi parerea despre el. Mai sunt multe lucruri de discutat dar sunt convins ca avem suficient timp de acum incolo ca sa discutam toate problemele.
anti_cna2002

Data inscrierii: 20/Ian/2008

MesajTrimis: Joi Mar 06, 2008 2:05 pm    Titlul subiectului: pentru toti artistii Raspunde cu citat (quote)

salut nu vreau sa ma injuratzi,prea rau,dar m-am uitat pe site-urile tuturor dar sincer nu mi-as face la voi un tatuaj complex,cu umbre,poate doar o stelutza pe kre cred k si eu pot sa o fac.tatuajul trebuie sa aiba viatza si nu vb de tribale si alte desene si la voi nu se vede lucru asta.plus k portretele pe piele nu seamana deloc cu che guevara,tupac sau a persoanei pe kre o vroiai tatuata.acum nu vreau sa fac antireclama sunt si cateva modele reusite recunosc dar doar cateva.dak avetzi vreunu curiozitatea de a vedea ce tatuaje am eu facute de un baiat kre nu are salon dar are ff mult talent si sa vedetzi k sunt altzii mai buni k voi astept sa ma contactatzi sa va arat. anti_cna2002
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
johntattoo

MesajTrimis: Joi Mar 06, 2008 10:10 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ha ha ha
ma bucur pt tine sincer
esti un dragut si sa le porti sanatos
dar daca nu ti-a placut nimik din galeria de la fashion si nici de la bizzart si nici de la noi inseamna ca e ceva in neregula cu tine sincer
du-te la un control la ochi ceva imi fac griji pt tine

In cazul in care aveai o intrebare pt noi avea rost sa scrii aici altfel nu are rost postul tau
multumim pt atentia care ne-ai acordato

www.bodyart-tattoo.ro

tatuajemall@yahoo.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
runin

Data inscrierii: 17/Ian/2006

MesajTrimis: Vin Mar 07, 2008 10:01 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Gusturile nu se discuta. Poate cauti un stil anume, ceva ce Picasso intelege, sau Dali.
In cazult nostru, al tatuatorilor, cred ca poti sa vorbesti despre tatuajele noastre doar din punct de vedere tehnic, nu cred ca suntem artistii pe care tu ii cauti.
Artisti pot exista oriunde, chiar si intr-un beci facand tatuaje. NU salonul te face artist sau aparatul profesional pe care il ai. Asa ca, felicitari ca ai gasit omul suficient de talentat care sa iti satisfaca cerintele.

P.S. Adevarul e ca avem tatuaje bine facute, dar prea putine sunt arta, un portret, sau o reproducere dupa un alt tatuaj nu e arta.
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
anti_cna2002

Data inscrierii: 20/Ian/2008

MesajTrimis: Vin Mar 07, 2008 4:43 pm    Titlul subiectului: mda... Raspunde cu citat (quote)

runin se pare k a prins ideea mea dar john ce am zis eu si ce ai inteles u.dak ai fi citit bine ce am scris poate ai fi vazut k am zis k imi plac cateva modele.v-am zis nu vreau sa fac antireclama nu am dat nici un nume nr de telefon sa il sune pt tatuatoru meu nu ma intereseaza clientzii sau banii doar as vrea sa vedetzi talentul,nik mai mult,dar se pare k lucrarile altora nu pot fi acceptate dak sunt mai bune.

si acum sa revenim pe topic ti-am trimis mail si tie john si lui merski kt m-ar costa sa-mi tatuez bancnota de 100 USD in marime naturala dar nu am primit rasp pe mail dar poate pe forum voi primi.

pt john: ce tusuri ai la salon la u si trimite-mi si mie o oferta de preturi te rog
anti_cna2002@yahoo.com

ms
Sus
Cornel-FashionTattoo

MesajTrimis: Sam Mar 08, 2008 11:06 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Salut. Culorile pe care le folosesc saloanele de tatuaje sunt vegetale. Cat tine de partea cu tatuajele care le ai vazut pe anumite site-uri si nu te au impresionat deloc asta e. Fiecare cu gusturile lui. Dar sunt tare curios sa vad tatuajul pe care il lauzi si chiar iti fac o invitatie cu aceasta ocazie la noi la salon ca sa mai vezi cateva din lucrarile acestui salon. Pana atunci toate cele bune.
johntattoo

MesajTrimis: Mie Mar 12, 2008 7:01 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

salut
am inteles f bine ce ai vrut sa zici dar aceste 3 saloane pe care le-am mentionat acopera o gama larga de stiluri si e cam imposibil sa nu-ti placa ceva oricum sunt constient ca gusturile nu se discuta, dar calitatea se vede indiferent de stil asha ca sunt curios sa vad ce ai pe tine ca sa-ti pot felicita artistul
revenind la topic preturile la tusuri depind de cantitate si pretul la tatuajul acela ti-am trimis mail
da tusurile sunt vegetale si de f buna calitate eu cred ca toate saloanele incearca sa foloseasca cel mai bun tus asha ca fiecare salon este intro continua cautare a celui mai bun negru

multumesc

www.bodyart-tattoo.ro

tatuajemall@yahoo.com
Sus
anck

Data inscrierii: 10/Apr/2008

MesajTrimis: Joi Apr 10, 2008 11:49 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

hmmm...pe cuvant ca imi provocati repulsie..nu fata de desenele pe care le efectuati,toate au o frumusete personala,in functie de gusturile fiecaruia,,ci fata de atitudinea voastra,cand am citit pe aici,m-am simtit ca intr-o clasa de gradinita unde cativa copilasi se cearta care are jucaria mai frumoasa si mai mare...oamenilor,nu stiti ce-i aia colaborare???sunteti prea multi in tara si deja nu mai puteti respira unul de altul???nu stiti ca fiecare are dreptul la o parere??de ce trebuie sa ii calcati in picioare pe cei care spun ca nu le place un desen de-al vostru??bun,nu-i place,sa fie sanatos,nu trebuie sa-l desfiintati!!!
mi-am facut si eu un tatuaj la fashion tattoo si sunt foarte multumita de el,imi place la nebunie,dar daca pe strada cineva imi zice ca nu ii place modelul ar trebui sa-i dau o ranga in cap sau cum??nu!pur si simplu am sa il rog sa nu se uite,nicidecum nu am sa il omor,pt ca e dreptul lui la opinie,sunt gusturile lui!!!
urasc faptul ca ati facut un forum unde lumea ar trebui sa se informeze despre tot ceea ce inseamna tattoo sau pierce intr-o mahala.
oricum,ii multumesc lui merski pt tatuaj:P
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Saloane tatuaje Ora este GMT
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3  Urmatoare
Pagina 2 din 3

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community